Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok a helyzethez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok a helyzethez, hogy kezelnétek? Lejjebb. ;)

Figyelt kérdés
Meghívtam a srácot magamhoz péntekre, hogy aludjon itt nyugodtan. Még nem találkoztunk,de párnapot igencsak átbeszélgettünk. Srácok, hogy fogadnátok? Lányok, megtennétek?

2013. aug. 8. 03:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jajaj.. rosszat sejtek:D
2013. aug. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
úgyhogy nem találkoztunk én biztosan nem hívtam volna fel magamhoz .. ez tulajdon képen olyan mintha egy bekérőt nyújtanál neki hogy fektessen meg.
2013. aug. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyat hívtál magadhoz be akit nem is ismersz??? Te jó ég, te nem vagy komplett...

Egyedül laksz vagy másokkal?

2013. aug. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztatok?

Én nem tenném meg. Ez nagyon k..rvás.

2013. aug. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
megesett már, lehet h épp veled?
2013. aug. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem feküdnék le vele.

Viszont én úgy nem hívnék át senkit sem aludni, hogy ha kizárt dolog, hogy szexeljek vele (max. olyan esetekben, ha mondjuk buli után nem tud hazamenni egy haver vagy ilyesmi, de az nem olyan). Félreérthető is eléggé. Mit szeretnél tőle egyáltalán?

2013. aug. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

hát hogy?:)

vinnék egy üveg bort,aztán megyek a nőhöz.

legfeljebb az ott alvás lenne problémás,mert eltűnni eltudok estig,de egy egész éjszakai kimaradást nem tudom hogyan magyaráznék meg a nőmnek.

uh dugás után valszeg lépnék.

2013. aug. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy, meg mik a szándékaid ezzel. Én azért nem hívnék meg magamhoz egy srácot ott alvásra úgy, hogy előtte még nem is találkoztunk. Max akkor, ha a srác meleg lenne, akkor biztos nem akarna egy éjszakás kalandot...
2013. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Srác elég messze lakik tőlem, ahoz h csak összefussunk.

Nem adom fel- > lehet. talán

19 vagyok. jó lenne megismerni. sexről még szó sincs(van de azon könnyen lehet változtatni). nem vagyok az a fajta aki félős.. :

2013. aug. 8. 10:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Bitches...bitches everywhere
2013. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!