Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtetek valaha online?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek valaha online?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel egy ideje beszelek online, es kitalalta, hogy talalkozzunk. Meg sosem ismerkedtem online, es kicsit felek az egesztol. Annyira sokat nem beszeltunk es egyikunknek sem volt hosszabb kapcsolata ez elott.

Hogy szoktak menni az ilyenek?

Mi van ha eloben tok mas lesz?

Erdekelnenek a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban, ha vannak.



2022. márc. 21. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Találkozzatok, aztán kiderül minden.
2022. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, egy lánnyal már több hónapja beszélünk, de messze lakunk, <gyhogy a távolság miatt még nem tudtunk találkozni. Nem kell ettől félni amúgy, majd lesz olyan élőbem amilyen, csak arra ügyelj, hogy elsőre forgalmasabb helyen találkozzatok, és akkor nem lehet baj.
2022. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, koszi a tippet!
2022. márc. 21. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag sokat ismerkedtem online. Az mindenképp fontos, hogy telefonáljatok, vagy videóchateljetek a tali előtt, mert az például egy intő jel, ha a másik semmi ilyet nem akar. Az is jó ötlet, ha egy forgalmas helyen taliztok, úgy nem lehet baj. Lehet, hogy élőben más lesz, de akkor sincs gond, max nem találkoztok többet.
2022. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt így randim ha érdekel írj mesélek
2022. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj szerintem emiatt. Találkozz vele nyugodtan, ha szimpatikus. Nyilvános, forgalmas helyre menjetek.


Ne menj vele a lakására vagy nem nyilvános helyre, ha hív, találj ki valami kifogást.


Szerintem az a jó, ha már chateltetek, hogy kisebb az esély arra, hgy nem lesz közös témátok.

2022. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!