Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A csaj mindenképp moziba akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj mindenképp moziba akar menni randizni de én ki nem állhatom a mozikat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 11:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer azért ki fogod bírni,ha tényleg érdekel a lány...
2022. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De annyi más lehetőség lenne, miért pont moziba akar menni??
2022. ápr. 4. 11:46
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azt, hogy mindenképpen oda akar menni, elég fura. Nem fogad el más programot?
2022. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem, vmi filmet akar megnézni aminek nem jut eszembe a címe, de sztem sokkal jobb lenne pl beülni a mekibe
2022. ápr. 4. 12:51
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

De felajánlottad a mekit?

Első randi?

Kicsit nekem fura, hogy ennyire akaratos.

Mondtad neki, hogy nem szereted a mozit?

Az én barátom sem szeretett randizni moziba, 2 hónapig nem is mentünk. Azt mondta ott nem lehet beszélgetni, és ismerkedni. Úgyhogy mindig sétálgattunk, kávéztunk, ilyenek.

Én is így gondoltam, úgyhogy nálunk ez nem volt probléma.

De mondjad neki, hogy nem szeretsz moziba járni. Ha nem tetszik a csajnak, legalább hamar kiderül, hogy nem illetek össze, és nem érti meg.

2022. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Valószínűleg őt érdekli a film. És ha már úgyis találkoztok, akkor összeköti a kellemest a hasznossal. Mozi előtt/után a Meki nem megoldható?
2022. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Mondtad neki, hogy nem szereted a mozit?"


mondtam hát, de azt mondja hogy nagyon érdekelné őt az a film. mikor életemben először és utoljára voltam moziban akkor végig se néztem a filmet. egy öregasszony előttem meg volt fázva és szünet nélkül köhögött, kösz de én ebből nem kérek

2022. ápr. 4. 13:36
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem már meg is válaszoltad, hogy mit tegyél.

Mivel annyira utálod a mozit, így esélytelen. Annak pedig semmi értelme, hogy ne érezd jól magad. Főleg egy randin. Szerintem nem is tudsz így végigülni 2-3 órát, hogy még jópofizz is.

2022. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

#7 Ez csak egy rossz élmény, ráadásul elég ritka eset, szóval elég buta dolog emiatt nem elmenni. Azt javasolnám, hogyha nem mész, legalább valami más kifogást találj ki, mert én pl. otthagynálak, ha emiatt nem jönnél el velem egy filmre.

19l

2022. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Talán az ilyen rossz moziélmények elkerülése végett válasszatok vmi művész mozit cinemacity helyett, azok biztos kultúráltabbak.
2022. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!