Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A csaj mindenképp moziba akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj mindenképp moziba akar menni randizni de én ki nem állhatom a mozikat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 11:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

" válasszatok vmi művész mozit cinemacity helyett,"


akár cinemacity, akár autós mozi, akár művész mozi, én biztos nem fogok elmenni. még akkor se ha fizetnek érte. én csak otthon vagyok hajlandó filmet nézni.

2022. ápr. 4. 14:56
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem - harag és részrehajlás nélkül - a csaj nem is igazán randizni akar veled, hanem ingyen, költése nélkül megnézni a választott filmet.

.

A filmnézés nem igazán jó alkalom egy ismerkedős beszélgetésre.

2022. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
Akkor hívd el házimozizni! :)
2022. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"A filmnézés nem igazán jó alkalom egy ismerkedős beszélgetésre."


UGYANEZT MONDOM NEKI ÉN IS de mindenképp oda akar menni, azt mondja hogy majd utána beszélgetünk. 2 és fél órás a film, ha utána még ismerkednénk 1 órát akkor jó esetben este 7-re hazaérnék és még tanulnom is kell. akar ez egyáltalán ismerkedni? vagy csak filmet nézni a pénzemből?

2022. ápr. 4. 15:15
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
Remek páros vagytok. Egyikőtök sem hajlandó engedni egy kicsit sem...
2022. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%
#9 én meg azt hagynám ott, aki ennyire ragaszkodik a saját elképzeléséhez az én igényeimet meg lesz@rja
2022. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom annyira jó első randinak a mozit, de 8 éve nekünk is ott volt az első randink. Én sem vagyok nagy mozis, de örültem annak, hogy elhívott a srác. Utána megbeszéltük, hogy mi tetszett/nem tetszett a filmben.
2022. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
25%
Ha nagyon érdekel, tetszik,akkor a pokolba is elmész vele.
2022. ápr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Én őszintén megmondtam a páromnak, hogy utálom a mozit - és minden zárt helyet. Elfogadta. 14 éve együtt vagyunk.
2022. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Véleményem - harag és részrehajlás nélkül - a csaj nem is igazán randizni akar veled, hanem ingyen, költése nélkül megnézni a választott filmet."


Ha ő hívja el konkrét helyre a srácot, akkor ő a meghívó fél, tehát miért a srác fizetne?

2022. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!