Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha egy buliban mindenképp fel...

Ha egy buliban mindenképp fel akarok szedni valakit (mindegy ki, csak külsőre legyen megfelelő, arra az estére) csak simogatá, csók, tánc ezekre gondoltam, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Elég bután hangozhat. Idegen szórakozóhelyre fogok menni 18 éves vagyok (zárt tér) milyen tipusú ruha, cipő előnyös? Ízléses legyen... Ne qvás. Alkatom homokóra. Hajam hosszú sötét, szemem méregzöld. Nem szeretek kezdeményezni, inkább megvárnám hátha közelít valaki. Van esély? Soha nem voltam ehhez hasonló helyen (nem tudom, fiúk ti szoktatok lányokat megszólítani?) és el szeretném magam engedni teljesen (alkoholt csak kicsit).

2016. jan. 12. 22:07
 1/1 anonim válasza:

Szia

Ha elsőre mész, és úgy sem akarsz annyit inni akkor szerintem szoknya egy sotet harisnyaval, vmi csinos felsovel esetleg borkabattal es mindenkepp lapossarku cipovel tokeletes lenne. De ha nem vagy annyira ilyen tipus, egy sotet farmer is teljesen megfelel.

Ha egyedul mesz, es lehet h senkit sem fogsz ismerni, de hidd el mindenki teljesen kozvetlen lesz, nyugodtan csapodj vkikhez, vagy ha ismernel vkit akkor akar hozza.

Add magadat az este alatt, es hidd el, eszrevesznek! Érezd jól magad!

Remelem tudtam azert segiteni.

17/L

2016. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!