Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval ez most hosszú lesz...

Van egy fiú aki rám irt instan, elkezdtunk beszelgetni aztan kb. 2 het mulva talalkoztunk de ugy hogy elotte 2x lemondta de teljesen megerthető indokkal. Aztan vegul talalkoztunk igazabol nem volt semmi setaltunk,beszelgettunk de nem volt semmi mas.Jol sikerult a tali (vagyis szerintem). Aztan kesobb irtam neki hogy na miujsag,és irta hogy jó volt látni. Aztan megkerdeztem hogy fogunk e meg talalkozni erre azt valaszolta: igen, én benne vagyok. Te? irtam neki hogy en is persze.

Aztan meg kicsit beszelgettunk es mondtuk h joejt es irta hogy reggel majd ír. Na hat reggel nem írt, egész nap nem írt. (Viszont azt fontos tudni, hogy a beszelgetesek nem egyoldalúak voltak, szóval ő is kérdezett meg nem egyszavas válaszokat írt). Azota (tali óta) sosem volt olyan hogy ő irt h szia mizu vagy valami mindig en irtam de akkor is ugyanugy jot beszelgettunk meg ő is erdeklodott. Azt is fontos tudni szerintem hogy mielott talalkoztunk akkor is volt h 1-2 napig nem írt, aztan en irtam neki,de aztan volt amikor o irt magatol (meg mielott taliztunk). Amikor meg mar elegem lett hogy most mi van koztunk megkerdeztem, hogy szeretne e tőlem valamit erre azt irta, hogy en is ezt akartam kerdezni toled, én meg nem filoztam megirtam neki hogy meg szeretnek talalkozni aztan ha minden jo kapcsolatot. Erre azt irta: Én is hasonlóra gondoltam.Gondoltam magamban dejó, akkor nincs para. viszont aztan megint nem irt 3napig meg semmit nem jelentkezett én meg megkerdeztem tole h szeretnel meg egyaltalan talizni? erre irta hogy szeretnek meg persze. ezutan irtam neki masnap (instan kepbe szoktunk beszelni szoval kuldtem egy kepet es arra irtam) es nem nyitotta meg 4 oraig. De volt mar ilyen hogy 4-5 oraig nem nyitotta meg a kepet azelott is hogy talalkoztunk volna.

Most már 4 napja nem beszeltunk es nem írt...

Azt is fontos tudni, hogy sportol rendszeresen mindennap edzesei vannak emelett jo tanulo is szoval eleg elfoglalt.

amugy a fiu 16 eves en 14 vagyok.

Remélem a lényeg levehető belőle. Összezavaró jeleket ad és nem tudom mit kezdjek a palival.


2022. máj. 6. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó veled beszélgetnie, kedvel. A gond ott van, hogy szerintem érzi, hogy te komoly dolgor akarsz tőle, ő pedig egyáltalán nincsen erre felkészülve, csak nem akar megbántani Téged.
2022. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet. Nem is volt meg nagyon kapcsolata. Köszi a válaszod.

Kiváncsi lennék mas véleményére is, hogy ők mit gondolnak (:

2022. máj. 6. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak megijedt...irtad hogy nem volt kapcsolata még, vagy nem nagyon volt, én erre gondolnék először.
2022. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor szerinted most mit csináljak?
2022. máj. 6. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak megijedt.
2022. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz csinálni semmit, sajnálom. Hiába mondja hogy akar valamit, valójában nem.


Ha akarna, akkor nem ide írtál volna ki kérdést, hanem egymással találkoznátok. Sok még neki ez, fél a kapcsolattól valószínűleg.


Normális dolog amúgy, csak felesleges erőltetni tovább. Nem fogja meggondolni magát.

2022. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, ha hagyod.
2022. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fent akarja tartani az érdeklődésed maga felé, és közben lehet mással alakul. Ha nagyon kapcsolatot akarna akkor vaszleg keresne.

Valószínű élőben még sem tetszettél neki annyira mint képen, de úgy van vele hogy ha véletlen mást nem sikerülne összeszednie akkor jobb a száraz kenyér mint a korgó gyomor.

2022. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem várj addig amíg ír, ha tényleg érdekled ez megfog történni. Ez biztos módja, hogy kiderítsd mit akar valójában.
2022. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!