Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » SOS! Hogyan hívjam el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan hívjam el egy találkára?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja beszélgetek egy lánnyal, és úgy érzem, ma elhívom kávézni. Mármost, nem tudom, hogy hogyan tegyem meg mindezt. Menjek oda hozzá, és mondjam meg neki, hogy mivel régóta beszélgetünk, szeretném jobban megismerni? Vagy inkább mondjak olyasmit hogy a hétvégén én elmegyek kávézni és volna-e kedve velem tartania? Előre is köszönöm a gyors válaszokat!

2022. máj. 13. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túldimenzionálod. Egy rövid mondat: Megiszunk valamit este?
2022. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Egy egyszerű eldöntendő kérdést kell feltenned :) Megiszunk vmit/van kedved beülni vhová? stb.
2022. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ja, és ne félj tőle. ha egy hónapja beszélget veled, akkor el is fog menni veled kávézni.
2022. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell túlgondolni. Az jó lesz, amit #1-es írt.
2022. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!