Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék nyitni lányok felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék nyitni lányok felé?

Figyelt kérdés

Mit csináljak hogy végre észrevegyenek lányok?(lány vagyok)

Honnan lehet tudni hogy egy lány szintén leszbikus/biszexuális?Esetleg finoman rá kérdezni hátha olyan választ kapok ami arra utal hogy neki is szintén bejönnek a lányok?Tudni kell hogy én eléggé zárkózott és visszahúzódó személyiség vagyok úgyhogy nekem elég nehéz az ismerkedés de utána már gyorsan megnyílok.



2022. máj. 18. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mintha én írtam volna a kérdést.én is ugyan ez vagyok.Esetleg lenne kedved beszélgetni?
2022. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, igen lenne ha gondolod írj privátban:)
2022. máj. 18. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Semmit, nem lehet tenni, sajnos esélyes, hogy incel lesz belőled.
2022. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Időközben észrevettem, hogy lány vagy. Hát incel így nem leszel, szóval előnyben vagy.
2022. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az az incel?😅
2022. máj. 18. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Nézd meg őket feltűnően,ha érdekli őket megkérdezik.Pl sétálsz valakivel akinek elakarod mondani de nem tudod,akkor pl nézz egy lány után feltűnően az utcán és mondd érthetően ,hogy de csinos stb
2022. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

#5


Sikertelen pasi, aki nem tud nőkkel szexuális kapcsolatot kialakítani. Rendszerint a nőket kritizálják is, jogtalan dolgokkal.


A kérdésedből azt hittem első ránézésre, hogy te is az vagy. Elnézést.

2022. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!