Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem merek a fiú felé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek a fiú felé nyitni, aki tetszik? Lányok, ti szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem szoktam 17L
2017. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
mert nem mersz. gyava vagy.
2017. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mersz, mert félsz az elutasítástól. Én egyszer kezdeményeztem, de eddig semmi hatása. Már ha egy egyszerű beszélgetést instán lehet kezdeményezésnek nevezni.

Szóval merj kezdeményezni, mert veszítenivalód nincs. Akár össze is jöhettek. Hajrá! :)

2017. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nekem eddig elvi kérdés volt, hogy nem kezdeményezek fiúnál. (Egy rámosolygás, meg szemezés mindig is belefért, bár azt se nagyon mertem) De van egy fiú, akivel már csomószor szemeztem, és nagyon tetszik, van rá kis esély, hogy én is neki, de nem jön oda hozzám, és elgondolkoztam, hogy talán nekem kéne, annyira tetszik a srác. Viszont nem tudom feladjam -e az elveim miatta. El fog menni a suliból, szóval sűrget az idő.
2017. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 veled éstek egyet az elvekről+kicsit félek, nehogy kinevessen... lehet mondani, hogy gyáva vagyok, de attól nem lesz több önbizalmam. Általában szemezni szoktam meg mosolyogni.
2017. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lányként rá köszönsz valakire az közel sem nyomulás. Ha csak rá pillangatsz azzal nem fogsz elörébb jutni mert azt is hiheti azért nézed mert rondának tartod. Amikor suliba jártam rám is sokszor néztek de ennyiből nem eset le az hogy szeretne tőlem valamit is a lány. Lehet egy szóval is nyitni ami már egyfajta érdeklödést jelent mint a köszönés.
2017. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Én egyszer kezdeményeztem, de eddig semmi hatása. Már ha egy egyszerű beszélgetést instán lehet " virtualis es fizikai kontaktus eg es fold. Ne hasonlisd egy alapon oket.
2017. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es: tudom, hogy nem lehet egy napon emlegetni a kettőt, de sajnos a valóságban nem tudom, hol találkozhatnék vele. Eléggé bonyolult a helyzet.
2017. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!