Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden megfogalmazni hogy mi a helyzet:

Van egy fiú akivel már kicsit több mint 1 hónapja beszélünk messengeren. Egyszer "összevesztünk" aztán rámírt, újra jóban lettünk és megbeszéltünk egy talalkozót. Az a találkozó meg is történt meg minden, de elég kínosan sikerült (ezt most nem részletezem ha nem baj). A tali után a fiú úgy volt vele hogy nem szeretne tovább beszélgetni (ez utólag derült ki mert a talalkozó után ráírtam hogy nagyon stresszeltem meg stb). Azóta megint normálisan tudunk beszélni csak ő most azt mondta hogy már ennyi ideje beszélünk és még csak 1x találkoztunk így lassan kezdi elveszteni az érdeklődést +a volt barátnőjével pár hét után már találkozott onnantól meg kb minden másnap (szóval amúgy megértem hogy talalkozni szeretne meg amúgy már én is nagyon szeretnék). Meg is beszéltünk egy talalkozót csak kiderült hogy én akkor nem érek rá és másik nap meg azért nem tudunk talalkozni mert a suli miatt az óráink nagyon ütköznek.


Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikerült de a lényeget remélem megértettétek belőle.

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. máj. 27. 23:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Találkozzatok suli után, vagy hétvégén.
2022. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De pont az a baj hogy nincs egy olyan időpont amikór mind a ketten ráérnénk (vagyis van de első normalis talalkozásnak egy nyugisabbat szeretnénk nem olyat ahová rohanva érünk oda)
2022. máj. 27. 23:30
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Ezt most nem értem. Mi a kérdés?
2022. máj. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Miért baj, hogy rohanva értek oda valahova?

Szerintem csak kifogásokat keresel. Hagyd inkább.

Igaza van a srácnak, többet lehetne találkoznotok.

Amúgy nem értem egy hónap alatt hogy lehet messengeren összeveszni? Amikor még csak ismerkedtek.

2022. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha valakik akarnak találkozni, kizárt hogy nem tudnak találni 2 órát. Ha nem akarsz talizni, inkább mond meg, de kifogásokat keresni felesleges
2022. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy én szeretnék talalkozni, de ő kb csak a hétvégéken ér rá de nekem akkor kb 1 perc szabadiddőm sincs.


Szerintem mindketten nagyon szeretnénk már végre normálisan is talalkozni de egyszerűen nem tudunk. (főleg így jogy írta hogy ő régen mennyit talalkozott az exével meg hogy már lassan kezdi elveszteni az érdeklődést (amit így meg is értek) de így meg már kicsit túlzásba vittem azt hogy megbeszéljünk egy időpontot ami meg már szerintem kicsit idegesíti, de közben meg még mindig azt érzem, hogy szeretne találkozni)

2022. máj. 28. 10:19
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

4-es vagyok. Én a mostani barátommal a második randira úgy értem oda, hogy rohantam, így is késtem, ráadásul szakadt az eső, ernyő nem volt nálam, totál eláztam, a kávézóban úgy huppantam le a székre, mint egy ázott ideges veréb. Mikor lenyugodtam, egy jót nevettünk rajta.

Azóta is együtt vagyunk. 8 hónapja.

2022. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
#6 és komolyan egyikőtök sem képes egy programot lemondani egy programot, vagy felszabadítani egy kis időt. Kizárt hogy mindig mindkettőtöknek reggel 6-tól este 10-ig annyi dolga van, hogy nem tudtok talizni. Ő meg már az exével találkozgat. Szeribtem ezt egyikőtök sem akarja igazán, halott már most az egész ügy.
2022. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha még hétvégén se tudsz 1-2 órát szakítani valakire, akkor ne erőltesd a kapcsolatot.
2022. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De emberek kérlek ne mondjátok hogy egyikőnk sem akar a másikkal talalkozni mert én egész nap csak rá gondolok meg azt várom hogy végre talalkozzunk de a hétvégék nekem tényleg reménytelenek.


Jövő hétre megbeszéltünk egy talit csak miután megbeszéltük akkor jutott eszembe hogy nekem akkor programom van szóval írtam is neki hogy az a nap nem jó max utánna, de erre meg azt írta hogy majd találunk egy rendes írdőpontot.

Szóval én tényleg NAGYONNAGYON próbálom

2022. máj. 28. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!