Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden megfogalmazni hogy mi a helyzet:

Van egy fiú akivel már kicsit több mint 1 hónapja beszélünk messengeren. Egyszer "összevesztünk" aztán rámírt, újra jóban lettünk és megbeszéltünk egy talalkozót. Az a találkozó meg is történt meg minden, de elég kínosan sikerült (ezt most nem részletezem ha nem baj). A tali után a fiú úgy volt vele hogy nem szeretne tovább beszélgetni (ez utólag derült ki mert a talalkozó után ráírtam hogy nagyon stresszeltem meg stb). Azóta megint normálisan tudunk beszélni csak ő most azt mondta hogy már ennyi ideje beszélünk és még csak 1x találkoztunk így lassan kezdi elveszteni az érdeklődést +a volt barátnőjével pár hét után már találkozott onnantól meg kb minden másnap (szóval amúgy megértem hogy talalkozni szeretne meg amúgy már én is nagyon szeretnék). Meg is beszéltünk egy talalkozót csak kiderült hogy én akkor nem érek rá és másik nap meg azért nem tudunk talalkozni mert a suli miatt az óráink nagyon ütköznek.


Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikerült de a lényeget remélem megértettétek belőle.

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. máj. 27. 23:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne aggódj. Ha ő minden másnap jól érzi magát az "exével", akkor nem sürgős neki, hogy veled találkozzon.
2022. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De nem véletlenül az exe. Csak azért mondta, hogy talalkozhatnánk tobbször is (és én is szeretnék többször)
2022. máj. 28. 12:24
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatnak az együttlét, a közös élmények adják a lényegét. Ha ennyire nyögvenyelősen megy már egy hétköznapi nulla találkozást is összehozni, akkor ebből soha nem lesz kapcsolat.
2022. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, mi az a 48 oras "program" MINDEN hetvegen, ami nem modosithato es nem hleyezheto at masik napra? Tudod, az emberek altalaban hetvegen ernek ra kozos programokat csinalni, meg hazassag eseten is. Vannak kivetelek, de nem jellemzo.

Te viszont gyakorlatilag lemondasz minden talalkozot, mert "kesobb jutott eszembe, hogy akkor pont programom van".


Tudod, randizzon veled a lemondhatatlan es athelyezhetetlen Program Jenö. Te nem vagy kesz meg egyaltalan semmilyen parkapcsolatra. Kislany vagy, akinek fontosabb a nagyival almaspitet sutni szombaton es megenni vasarnap, mint hogy csinalj egy hetvegi 2-3 ora szabadidot. Veled felnottkorodban sem szabadna senkinek se randizni, mert neked mindig pont programod lesz, anyuci-nagymami pici lanyakent soha nem leszel onallo. Szerintem a csaladod azert terrorizal programokkal es elfoglaltsagokkal, hogy meg 40 eves korodban is korulottuk legyel, ne pasikkal.

Sajnalok elore is minden szegeny sracot, aki szoba all veled, es csak keson jon ra, hogy neked MINDIG programod van.

Szabadideje annak van, aki AKARJA, hogy legyen. Aki egy kethetes idointervallumban nem kepes legalabb egyszer 2-3 orara raerni, az nem elfoglalt, hanem NEM AKAR raerni.

2022. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az magánügy hogy miért nem érek rá hétvégente annyira (most pont lett volna egy kicsi időm de az meg neki nem lett volna jó) és én tényleg bármikór szívesen talalkoznék vele ha haza érek a suliból akkor is elmegyek valamelyik parkba tanulni szóval nekem tényleg jó lenne csak neki még rengeteget kell tanulnia szóval gondolom nem szeretne olyan hogy félig tanul félig meg " randin" van.


Írta is hogy neki olyan igazan szabad napja csak 2x van egy héten ami hétköznap de elabból az egyik nap a barátaival szokott lenni (ilyen edzés szerű dolgon) szóval azt biztos nem venném el tőle a másik nap meg csak ezen a héten nem jó nekem bármikor máskor jó.


És én tényleg nagyon szeretem és egész nap csak rá tudok gondolni meg már nagyon szívesen találkoznék vele csak ő nem mond annyira ídőpontokat amiket meg én mondok akkor ő még vagy sulivan van vagy tanul vagy csak fáradt szóval inkább pihen (és helyette beszélünk messengeren hogy azért kommunikáljunk is valamit)

2022. máj. 29. 00:28
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, no comment. Igaza van aki írta, hogy aki két hét alatt sem tud egy pár órás szabadidőt csinálni, az nem AKARJA hogy szabadideje legyen az adott cél érdekében. Kérdésed vagy kamu, vagy nagyon butácska vagy.


"haza érek a suliból akkor is elmegyek valamelyik parkba tanulni " - ettől is tűnik kamunak.

2022. máj. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért a srác se nagyon akar talit, ne csak a kérdezőt szapuljátok. A srác is kijelentette, hogy csak két napot ér rá minden héten, abból az egyiken edz, vagy a barátaival van. Ezt sem értem.
2022. máj. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
azert ha a sracnak fontos lennel, nem a barataival lenne hanem veled.
2022. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fiatalon érdemes leginkább élni, majd felnőttként rájössz, hogy nem megélni a szerelmet tizenévesen a legnagyobb vétek, amit magad ellen elkövethetsz. Keress idősebb/érettebb srácot, ne az ilyen töketlenekkel lógj, mert ha a pasi is olyan szerencsétlen szűzk@va, mint te akkor életbe nem lesz normális kapcsolatod.
2022. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!