Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit szerettek a pasikban és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pista2 kérdése:

Mit szerettek a pasikban és mit nem? Mivel lehet titeket levenni a lábatokrol? mit szerettek ha egy pasi csinál s mit nem? Lányok

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok nektek milyen lenne az álom pasi mit szerettek és mit nem egy pasiban vagy amit csinálés mi az amivel nagyon lelehet venni titeket a lábatokrol?

2022. jún. 14. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Legyen nyitott, őszinte, közvetlen és barátságos de valamennyire visszafogott is. Azt nem kedvelem ha valaki harsány, nagyképű, túl domináns vagy irányító, illetve szellemileg nem érett egy párkapcsolatra vagy túl gyerekes a felfogása.

Engem elsősorban az intelligencia fog meg, kedvelem ha valakinek kiterjedt az érdeklődési köre, sok mindenhez ért, és lehet vele mély beszélgetéseket folytatni is akár. Hogy ha ez hiányzik valakiből akkor számomra érdektelen lesz párkapcsolati téren, nekem szükséges hogy ne legyen unalmas vagy üres a személyisége.

2022. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Fhuu ezt a kerdest mar annyiszor megvalaszoltuk de leirom tomoren ujbol:)

Amit nem szeretek:

-igénytelen

-nem vállalja fel a kapcsolatunk

-ócsárol másoknak,kibeszeli a problemainkat + velem nem beszeli meg

-tul nyomulos

-tul gyorsan halad egy kapcsolatban pl. elvarja hogy 2 het ismerettseg utan egyutt aludjunk vagy lefekudjunk(mondjuk ez az en velemenyem)

-rosszak a fogainak az allapota

-sokkal alacsonyabb nalam

-önsajnáltatás pl. ha nincs megelégedve a kulsejevel de nem is tesz erte semmit csak nyavalyog

-nem tud öltözködni nem érdekli a stílusa (nem arra gondolok itt hogy papucsba ugrik le a kis boltba nyilvan senki se fest tokeletesen minden nap minden percebe)

-erőszakos vagy dühkezelési problémai vannak

-anyuci pici fia

-a mar irritálóan nyálasan romantikus

-gyűlöletkeltően homofób

-ha allandoan tudni akarja mit csinalok,nezi hogy elerheto vagyok-e vagy ha mindenrol be kell neki szamolnom

-túl feltekeny (a fetekenyseggel alapjaraton nincs gond mert sztem az a normalis ha egy kapcsolatban egy picit mindketten azok vagytok,de pl amikor mar az osszes himnemuvel folytatott beszelgetest screenshotba keri...na azt nem)

Amit szeretek:

-Figyelmes,kis dolgok amiket pl megjegyez rolam pl.hogy melyik a kedvencem a gumicukrok kozul vagy mik a kedvenc helyeim

-Ha jó randi helyet valaszt akkor eleg jo befuto mar pl. sokkal elvezetesebb fel menni a Janos hegyre piknikezni mint elmenni a westendbe mozizni,azert is elonyosebb valasztas az elso mert szemelyesebb ugy erzed tole hogy nem az 50. csaj vagy akivel fennt smarol a westend tetejen miutan harmadjara is megnezte ugyanazt a filmet

-ha magasabb nalam joval

-hűséges

-vicces

-barna haju

-illedelmes

...ezek amiket ki tudok emelni hogy mit szeretek de ezt igy "latatlanba" nekem nehez inkabb erzesre tudom meg mondani hogy lehet e koztunk valami vagy sem.Hosszu lista lett de sztem ezek az alapok egy parat leszamitva.

2022. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Igyekszem olyasmiket írni, amik még nem lettek említve;


Ha nem hoz kellemetlen helyzetbe és hanyagolja velem a szarkazmusát,

Ha nyomul, de mégsem úgy, hogy azt gondoljam csak szexet akar,

Ha programokat szervez velem, de jól bírja az egyedüllétet is,

Ha nem erőlteti a vicc mesélést,

Ha nem szeretne gyermeket vállalni (mindig olyanokba botlok bele, akik már 2-3 éven belül teherbe akarnak ejteni wtf)

Altató(?) hangja van

Van egy különleges stílusa (pl megnyerően öltözködik, szofisztikáltan beszél)

Fizikailag erős (minimum tőlem erősebb)

Nem keresi a felszínes kapcsolatokat

Ha ROMANTIKUS

2022. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
@2 senko sem fel a hormonbajosoktol. Intelligencia nem az erosseged. :)
2022. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# Mirol beszelsz?Egy teljesen korrekt választ adtam a kérdésre.
2022. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!