Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavar ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha egy fiú iszik és dohányzik, vagy snüsszözik?

Figyelt kérdés

Kedves a srác, aranyos vicces és udvarias, de sokat bulizik,( olykor részeg is) hetente iszik és dohányzik.


Nálatok ez belefér, vagy abszolút nem?



(Véleményekre vagyok kíváncsi!!!)



2022. júl. 1. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Az ha valaki snüsszözik, az kizáró ok.
2022. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Számomra kizáró ok, ugyanis én nem iszom, nem cigizem, és bulikba sem járok.
2022. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Én biztos nem kezdenék ilyennel, bulikba sem járok.

Most leírtad pont azt milyen fiút nem akarok.

2022. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a dohányzással nincs gondom ha szeretem az illetőt, de nem szeretném ha sokszor menne bulizni. Az is ivás túl sűrű, részeg embereket meg ki bírja?

Nem nekem való egy ilyen ember. A3.-ra meg rá kellett keresnem, mert azt se tudtam mi az. Most se, nem is érdekel. De nem néz ki túl jól.

2022. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
90%
Egyetértek az első válaszadóval, kizáró ok.
2022. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Mi az a snüssz?!


A többi igen, zavar.

2022. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Ezek közül már egy is kozáró ok, nem hogy mind. Én is szpktam bulizni, de az hogy valakinek a bulizás a részegedésről szól az gáz. A henti szinten való ivászat sem fér bele. A cigi meg a snüssz, pedig alapból is kizáró ok
2022. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Persze.
2022. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Függ attól is, hogy milyen időszakban. Nyáron lányként is többször iszok, mint hetente (barátaimmal, nem vadászni járok, de szerintem azzal sem lenne baj, mert szórakozóhelyre is lehet járni ismerkedni). És láss csodát, egy egész kompaktul összetett ember vagyok, emiatt nem romlott meg senkivel a kapcsolatom, sem a jegyeim, stb... szóval nekem bőven belefér. Szintetikus drogok rendszeres alkalmazói a határ nekem, mert az még annyira sem kiismerhető, mint egy alkohol vagy egy nikotin hatása. Általában véve azonban nem árulkodik a rendszeres excesszív berosszulás (van a szint, ami nem bulizás) békés elmeállapotról, és nem te leszel az, aki helyre rakod. Te tudod mérlegelni, hogy átesett-e már a ló túloldalára (már ha egy kiszemeltedet definiáltad) és úgy dönts. Az téged is lehúz, ha meg akarod menteni.
2022. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egyenként is azok lennének, de együtt végképp.
2022. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!