Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mivan ha nem bír el,mert túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha nem bír el,mert túl nehéz vagyok!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy alakuló kapcsolatom egy fiúval,én 70 valamennyi kiló vagyok kb,őt nemtudom de elég vékony,máskor is jelezte hogy üljek bele az ölébe vagy mikor maszirozom a hatat akkor uljek ra,de nem mertem mert felek hogy tul nezez vagyok. szerintetek?

2022. júl. 9. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj ezen. Hidd el, szólni fog, ha gond van.
2022. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gagexbabexx ***** válasza:
61%
Majd ő mondja, ha valami nem okés. Ne agyalj ezen annyira.
2022. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Milyen magas vagy kérdező?
2022. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Attól hogy ráülsz, simán ki tudja bírni egy darabig, ha meg már rossz neki akkor szól.

Így látatlanban is: nem vagy kövér

2022. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De cuki ^^

De ne aggódj emiatt! Ölben ennyi simán kibírható, ha pedig gond lenne, nos, tud szólni. Esetleg rákérdezhetsz, miközben az ölében ülsz, hogy nem vagy-e nehéz neki, de hidd el, nem leszel az.

2022. júl. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

70kg nem nehez.

Ulj ra nyugodtan

2022. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Aww, ez nagyon cukiii. Nem véletlenül mondja hogy ülj az ölébe. Nyugodtan ülj bele. Nem lesz semmi baj, max szól, ha nehéz vagy.
2022. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felvenni nem biztos hogy fel tud de az ölébe ülős rész soha nem gáz. De tényleg, nagyon sok nő túlgondolja pedig totál egy olyan dolog ami ha 90kg lennél is elbírna és nem lennél túl nehéz. (vagy nemtomm de a 70 tuti nem az)
2022. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!