Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, nem értem miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, nem értem miért van ez?

Figyelt kérdés

Mindig olyan fiukat fogok ki akik szarnak rám és én meg szerelmes leszek beléjük, nagyon hamar. Én egy szép lány vagyok,nagyon nőies alkattal.

Kedves vagyok, aranyos ha valakivel kapcsolatban vagyok nem szoktam feleslegesen hisztizni sokat beszélek vele és megyek vele programokra.

Mindig csak kihasználnak és egy idő után már egyáltalán nem is akarnak velem beszélni. Komolyan nem értem mit csinálok rosszul. Valami tipp?



2022. júl. 11. 18:39
 1/7 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy te csinálsz valamit rosszul...
2022. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy folyamatosan hasonló értékrendű, és személyiségű férfiakat választasz?

Probáld meg megtalálni a hasonlóságot köztük, és a következő alkalommal, kicsit tudatosan erre a részre koncentrálj az ismerkedés során. Ha tapasztalod a hasonló dolgokat, akkor megint abba az irányba haladsz, amit el akarsz kerülni.

2022. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Tedd fel harmadjára is a kérdést, az biztos megoldja


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2022. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kell többször kitenni?


Talán ha nem lenne ennyi felszínes ember, nem lenne ennyi felszínes kapcsolat sem..

2022. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Ez sajnos aért van, mert nőből vagy.


Sajnos a jófiúk általában nem vonzzák a nőket, vagy ha igen, akkor ritkábban, mint az ugynevezett rossz fiúk.


Ez van, én is jó vagyok, nincs, és nem is lesz barinőm soha.

2022. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4es nyilván valóan azért raktam ki kétszer hogy több emberhez eljusson :) micsoda hatalmas bűn
2022. aug. 23. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:

5. Engem is egy jófiú fogott meg. :)


Tudod van egy ilyen kis idézet, ami egy ideje terjeng a neten:


- "Shy boy, playing video games= Wild Sex"


Teljesen egyetértek :D

2022. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!