Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálja a másik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja a másik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal akivel vasárnap taliztunk. Nagyon jól sikerült, egész nap együtt voltunk és észre sem vettük úgy röppent el az idő. Mikor elváltunk én a buszról még láttam, hogy mosolyogva megy át a zebrán. A tali alatt is mikor egy lépésnel közelebb húzódtam hozzá és véletlen meg megérintettem nem húzódott el,szemkontaktust tartott és mosolygott sokat, nevetet a poénjaimon. Érdeklődött felőlem, szóval olyan jeleket láttam mintha tetszenék neki. Másnap kértem tőle új talit és azonnal belemet, szval szerdán talizunk elvileg.

De fura, hogy alig reagál az üzijeimre és nem érdeklődik, pedig elvileg nincs semmi dolga ma sem az elmondása szerint, de ma is írtam neki délben és azóta sem írt. Reggel ha kérdezem, hogy aludt stb. vissza sem kérdez, nem érdeklődik felőlem, nem nyit témát. Pedig előbem nagyon csevegett, online meg teljes passzív.

Nekem ez olyan fura,mitől lehet ez?

Tudom senki sem lát a másik fejébe de nagyon tapasztalatlan vagyok és nemtom ezt mire vélni.

16F


2022. júl. 11. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki éli annyira intenzíven a közösségi médiát. Hagyj időt nei.
2022. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

A legközelebbi találkozón érezni fogod a viselkedéséből.

2022. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1-es írja, vannak emberek akik nem lógnak 0-24 online.
2022. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól is függ, hogy korábban milyen volt. Ha online is csevegett regebben, meg erdeklodott, akkor en rakerdeznek, hogy minden rendben e, mert mostanaban olyan fura lett. Ha viszont eddig se volt az, akkor nyugi, regen en se szerettem chatelni meg nem is nagyon tudtam :D az szamit igazan, hogy eloben hogy all hozzad.
2022. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!