Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, tini hölgyként ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, tini hölgyként ti belemennétek olyan kapcsolatba, amikor a kiszemelt férfi nálatok közel 10 évvel idősebb és házasságban él? Miért vonzó egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Azonnal verd ki a fejedbol! Sztm a 10 év nagyon sok. Nekem vlmikor a 4 év is az..
2021. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Férfi, van tapasztalata..
2021. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Házasságban él,ennek a kapcsolatnak nincs jövője,normális tinilány nem megy bele
2021. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az is szégyellje magát, aki megcsalná a feleségét egy tinédzserrel, és az is, aki összejönne egy tála 10 évvel idősebb, házas férfival...
2021. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt nem a 10 év a leggázabb, hanem hogy nős és az hogy tini vagy. Ha például 20 lennél és ő 30 szingli az megint más, de így nem. Ennek sosincs jó vége, úgyis kiderül. Az ilyen idős pasik otthol nem kapják meg a feleségtől azt amit akarnak, a fiatal kiscsaj ki lesz használva és mehet amerre lát. Az kutya se megy máshova enni, ha otthol már jól lakott.
2021. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, de... Nagyon remélem, hogy húgom nem lesz ilyen naiv. Már kezdem tanítgatni, milyen tipúsú emberekkel kell vigyázni nyílván az ő szintjén, bár már eleve elég jó ember ismerő a kora ellenére.
2021. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Persze, hogy belemennének. Egyrészt, idősebb a férfi, másrészt, az ha valakinek van egy nője, jó bizonyíték arra a nőknek, hogy jó férfi. Gyakorit olvasgatod, teli lesz olyannal, hogy nyámnyila kisfiúk nem kellenek nekik, csak idősebb a jobb. 16 éves lányok is írják, hogy 35 éves férfival jöttek össze, de a szüleiknek nem merik elmondani.

A házasságot, meg hogy vonzóbb, sosem fogják bevallani, mert elítélt a közösségekben.

2021. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha 10 ével idösebb még nem is baj,papam mindig azt mondja hogy 10 even belul legyen,ugy hogy a nő a fiatalabb! Viszont az hogy hazas az nem jo...:/
2021. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19 eves vagyok(ez meg szerintem tininek szamit) van olyan nalam 10 evvel idosebb aki bejon. egyebkent tuti izgalmas a dolog, en szerencsere jol kezelem a dolgokat, volt mar aki csak kihasznalta a testem de megsem reagaltam rosszul mert nem vagyok hulye es nem gondoltam tul 😄 tehat lehet lenezni de ha jo a szex meg ilyenek akkor en benne lennek! az en mondasom: amelyik no nem veszi eszre hogy megcsaljak az meg is erdemli!! engem sosem csaltal meg (tudtommal), de ha megcsaltak volna is magamban kerestem volna a hibat hogy mit nem adtam meg a paromnak.
2021. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!