Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érzek valamit iránta de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzek valamit iránta de nagyon távolság tartó lett és nem tudom mit tehetnék, tanács?

Figyelt kérdés

Van egy srác, olyan másfél hónapja ismerjük egymást, volt már jó pár randink, szeretne velem lenni(elmondása szerint) de lassan akar haladni amivel semmi gond. Viszont az elmúlt 2 hétben mintha kicserélték volna,alig beszélünk,van hogy órákba telik hogy vissza írjon, azóta randira se hívott meg semmi pedig most egész héten itthon van és semmi dolga, keresni keres de már nem annyiszor, viszont közben mondja hogy hiányzom neki stb... Felhoztam neki ezt de letudta annyival hogy semmi sem változott az érzéseiben irántam meg hogy velem akar lenni. De arra nem kaptam magyarázatot hogy miért ignorál végülis. Nem tudom mit tehetnék, barátnőim szerint hagyjam ha ennyire nem érdeklem, valakik szerint nem kéne még.

Ti mit tennének a helyemben?


2022. júl. 15. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tud arra válaszolni neked ha te megkérdezed hogy oszinten most mivan akkor szerintem is hagyd,semmi ertelme mert igy ugy tunik mintha te ilyen masodik halacska lennel,van egy de az nem biztos hogy bevalik:)
2022. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!