Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy szabad szék, s a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy szabad szék, s a srác addig nem üll le még én sem, az lehet egy jel, hogy kicsit is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nyaraláson voltunk, s a családdal,család barátaival estére lementünk a tengerpartra. Van egy srác akivel most találkoztunk először. Nekem eléggé bejön, de kicsit bizonytalan vagyok, hogy én is e neki.

Szóval a lényeg. Lementünk a tengerparta és egy üres szék volt, s sziklák. Mondták neki üljön le a székre s mondta, hogy most áll. Én is álltam. Egy idő után leültem egy sziklára s egy pár pillanat múlva pedig ő is leült a székre. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek udvariasságból tette vagy bejöhetek e neki?

17/L


2022. aug. 18. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én udvariasságból is megtenném..
2022. aug. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úriember. Ritka az ilyen.
2022. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban érdemes figyelni bizonyos jelekre, de mindenbe nem lehet jeleket belelátni. Én például ebben az esetben semmi arra utaló jelet nem látok, hogy te tetszenél neki. Ha elkezdett volna veled beszélgetni, az már egy jel lenne.
2022. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem is udvariasságból tette. Nem sok ilyen ilyen udvarias fiatal van manapság.
2022. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!