Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Randizgatok egy sráccal. Aki egyébként nagyon közvetlen és rendes, kedves stb. Mondjuk a villamoson megfogja a karom nehogy elboruljak ugyanis nem érem el a kapaszkodót.:D

Meg figyelmes is általában. Szokta mondani, hogy milyen szép vagyok meg értelmes és a koromhoz képest sokat tudok a világról.:)) Ez nem kell, hogy mondjam iszonyat jól esett. De egyszer pl álltunk sorban és a vállára tettem a fejem erre lelökte. Én meg így nem értettem a dolgot. De máskor tömegben is megfogja a kezem.

Nem egyszer mondta, hogy hiányzom neki meg látni akar de ez teljesen összezavart. Most volt egy pár hetes kihagyás így beszélgetés meg találka terén (nem tudom miért) és írt, hogy miújság meg, hogy reméli, hogy lesz lehetősége velem lenni.

De néha meg tök f@sz és nem tudom hova tenni:((


Köszönöm ha elolvastátok.:))


2022. aug. 25. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
kihasznál, mikor kedve akkor jó vagy amúgy meg nem! Ez olyan, mint a szex a lányt is ki kell elégíteni nem csak a férfit!
2022. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ezeket tőle.
2022. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodtan tedd fel neki igazából a kérdéseid, ne félj megkérdezni tőle ezeket. Lehet olyan dolgot mondana rá, amit teljesen megértesz,vagy akármi.. szóból ért az ember:)

Az hogy miért nem tetszett neki,hogy a vállára raktad a fejed,az jó kérdés.. lehet nem használt hónalj sprayt vagy akármit, és félt:D viccet félre téve, kérdezd meg tőle, hogy nem igazán érted a helyzetet..és h what

2022. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Utolsó

Aranyos vagy:DD

2022. aug. 26. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá, mert ezek azért nem apró dolgok. Ha meg nem válaszol rá érdemben, akkor gomdolkozz el azon, hogy tuti ő kell-e neked.
2022. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Majd írj mizu lett,privibe:D
2022. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!