Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Középiskola járok és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskola járok és még szeretnék ismerni pár lányt a suliból, miképp szolitsam meg ha egyáltalán nem megy az ismerkedés? Le blokkolok és nem tudom miképp miről beszélgess vele

Figyelt kérdés
Tippek stb? Nagyon szép az az 1 lány és a társasága is tetszik ha nem jönne ősze a többivel
2022. szept. 6. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Valami tök általános kérdéssel/kéréssel közelítsd meg elsőre.

Kérj tőle egy papírzsepit, vagy mittomén....

2022. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi mindenről lehet. Nektek is ez és ez tanítja ezt meg ezt? Ha igen akkor tovább lehet folytatni szerintetek milyen tanár...stb,ha nem akkor húú de szerencsések vagytok...stb.

Vagy csak általánosságban érdeklődsz a suliról mittudomén zagyválj valamit.Majd alakul. Bátraké a szerencse tudod!

2022. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem akarom el rontani, és nagyon izgulok ezeken és le blokkolok
2022. szept. 6. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy semleges kérdéssel semmit nem rontasz el...


Azt felejtsd el, hogy majd legelsőre valami olyan lehengerlő stand-uppal fogsz indítani, amitől a karjaidba omlik a csaj és elalél... :)

2022. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neem, nem ez a célom. Csak sajnos én beilleszkedési zavarral is küzdök és hát nehezen ismerkedek, és mindig bele gondolok abba hogy vajon ő ezt hogy fogadhatta, nagyon gáz vagy érted. BTM-s vagyok.
2022. szept. 6. 15:12
 6/10 A kérdező kommentje:
De mentségemre szóljon magatartásommal nincs gond sem a tanulással. Csak nehezen ismerkedek. :'D
2022. szept. 6. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nincs önbizalmad, akkor egyelőre ne ismerkedj, mert csak kudarc fog érni.:/
2022. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, már nagyon régóta szeretnék legalább egy lány barátot, vagy esetleg barátnőt.
2022. szept. 6. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
#8 Ezt értem, de előbb önbizalom kell.
2022. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nagyon félénk vagyok. Egyszerűen nem fog menni a magabiztosság.
2022. szept. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!