Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A középsuliban vagyok 11.ben és amikor meg akarok ismerkedni egy lánnyal akkor folyamatosan flegma vagy másokkal kavar vagy csak dugni akar. Én nekem kevés kapcsolatom volt idáig és csak ismerkedni szeretnék de valamiért sose sikerül találni egy közel velem egyidős lányt aki azt akarja amit én. Volt egy lány még régebben 8.ban neki fogni kellett a kezét, ölelgetni meg tényleg szeretni de egyáltalán nem találok ehez hasonlót de szeretnék egy közeli barátot. Vannak fiú barátaim de ők nem igazán megértőek, és elég lehangolóak tudnak lenni. 17/F

2022. júl. 10. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor barátságot vagy párkapcsolatot szeretnél egy lánnyal?
2022. júl. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bármelyik jó lenne de semelyik se jön össze
2022. júl. 11. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne az iskola legjobb csajaira hajts mert nekik az a divat most hogy buli meg szex a legjobb pasikkal

Olyan lányt keress aki visszafogottabb, tetszik is, és nem muszáj az iskolában ismerkedni

Próbálkozhatsz társkeresőn pl

2022. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha suliba nem találsz, járj el kölönböző csoportos foglalkozásra ahol ismerkedni lehet: könyvklub, csoportos sport mint a tollaslabda, kosár, stb., lövész szakkör, egyebek. Biztos találsz valaki szimpatikust idővel.
2022. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!