Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Már én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már én is beleőrültem.

Figyelt kérdés

17 / L

Az ikertesómról lenne szó. A táborban megismerkedett egy fiúval. Egyébként a csapatkapitánya volt a srác. Minden féle jelet adott neki. Nézte, ha kérdezett valamit a tesóm ő azonnal válaszolt pedig nem is őt kérdezte. Beszélgetett vele, és a tábor végén a tesóm odament és megölelték egymást. De ez a táborban normális volt. És szinte mindenki megölelte a csapatkapitányát. Aztán haza értünk. A tesóm bejelölte ő meg vissza. Aztán a tesóm úgy volt vele inkább hagyja. Csak hogy a srác bekövette instán is. Aztán a tesóm rá írt. Beszélgettek de azt mondta olyan furcsa, kínos volt a beszélgetés. A srác nem írt többet. Na de. Folyton likeolgat mindent amit fekrak. Mármint nem csak a képeit, hanem a megosztásait, stb. És a másik barátnőmnek aki a csapatába volt semmit nem likeol. A feltöltött képeit sem. És nemtudom mit gondoljak. Annyira szeretném, hogy összejöjjenek. De nemtudom. Egyébként a táborban mondta, hogy ő nagyon zárkózott, határozatlan..

De amióta ez van a tesómnak nem szól másról az élete. Megy a taktika. Most ezt a storyt teszi ki. Most elérhető most ezt a képet. Aztán megjelölgeti a képein az egyik fiú barátját. Nekem állandóan néznem kell mikor volt elérhető. És már kezdek beleőrülni. Szeretnék segíteni, de nem szeretném ha erről szólna az életem. Nem akarok ezzel egyáltalán foglalkozni.. de az az igazság annyira bent vagyok, hogy nekem is ezen pörög az agyam...

Szerintetek mit csináljak? Vagy mit akar a srác?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



#szerelem #beleorules
2022. szept. 13. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de betegek vagytok. Elmebaj, amit csináltok.


Fel sem merült az emberi, normális kommunikáció, titkos story-figyelős-taktikázós szánalom helyett?


Helló Béla, jól éreztem magam a táborban, nincs kedved összefutni egy fagyira? Ennyi. Tudod, mintha nem valami görcsös algoritmusok lennétek, hanem emberek.

2022. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"De amióta ez van a tesómnak nem szól másról az élete. Megy a taktika." - Próbáld megértetni vele, hogy ezzel pont elveszíti az ismerkedés a lényegét, mert semmi érzelem nincs a taktikázásban.

"Aztán megjelölgeti a képein az egyik fiú barátját." - "Remek" ötlet, hátha emiatt elfordul tőle a kiszemelt...

2022. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És ezek azok a lányok akik szerint korábban érnek mint a fiúk, és nekik idősebb csávó kell. Öngyilkos hajlamaim lesznek az ilyen retardált nőktől.
2022. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát, kicsit túlságosan össze vagy nőve a testvéreddel. Ez így túl manipulatív, és ha meg mondjuk nem jön össze, akkor te leszel a hibás esetleg a tesód szemében. Szóval inkább a saját életedet kéne élni. Ezt meg rá meg a fiúra bízni. Tehát menj ki, szívj friss levegőt, aztán egészen feledkezz meg erről az egészről.


49f

2022. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!