Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beleőrültem a karanténba mit...

Beleőrültem a karanténba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleőrültem a karanténba Pesti vagyok de vidéken ragadtunk karanténba és az első 3 hónap oké de most már teljesen beleőrültem és lefagyott az agyam nemtudok csinálni semmit most is random csináltam egy teljesen értelmetlen dolgot(ma már reggezilztem de még csináltam magamnak egy szendvicset amit meg se ettem)szóval valaki tudna tanácsokat adni hogy ilyen helyzetben mit tegyek?vagy ez egy betegség mellék hatása(vérszegény vagyok és 8hónapja megcsípett egy kullancs)

2020. máj. 28. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Már múlt héten hazajöhettetek volna, de előtte sem volt tiltva a kijárás, séta, mozgás, sport.
2020. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Most azt akarod bemagyarázni nekünk, hogy 3 hónap alatt nem volt rá lehetőséged, hogy kimenj az ajtón, beülj a kocsiba (vagy felszállj a vonatra) és szépen simán hazamenj Pestre? Ugyanmár...
2020. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egész nyárin is itt leszünk mert a szüleim itt akarnak maradni és voltunk 3 hónap alatt kb 4 biciklizni ami szerintem elég kevés
2020. máj. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!