Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csak este ír?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak este ír?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már egy jó ideje (több éve) ismerjük egymást de mostanában kezdtünk el igazán dumálni. Kölcsönösen bejövünk egymásnak és már a találkozás is felmerült. Elvileg nem csak szexet akar ezt ő maga mondta és néha teljesen összezavar. Állandóan azzal jön h legyek az élete része és amíg nem leszek az övé (itt kihangsúlyozta h nem csak szexet akar de nyilván azt is mert nagyon kíván) addig nem hagy békén és hogy nem adja föl h vele legyek. Én viszont nem tudom mit akarok tőle. Kívánom én is de nem tudom h azon kívül érzek e bármi mást. Nagyon vonz de féle is..Több oka is van amiért azt gondolom h csak kaland lennék neki. A legtöbbször csak este ír..Van h napközben is meg reggel is de az ritkább. Tudom h lehet oylankor jobban ráér de látom h csomószor elérhető és nem ír csak láttamozza az üzenetem. Van h én kezdeményezem a beszélgetést de bizonytalan vagyok mert csomószor eltűnik. Ilyenkor mikor újra keres kissé visszavonulok és már meg is kérdezte egyszer h azért van e ez mert néha eltűnik. Meg van egy oylan érzésem h csajozgat nem csak velem de mással is..mit csináljak? Adjak neki egy esélyt vagy hagyjam inkább mert csak kaland lennék?

2022. szept. 18. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
A szex tema milyen gyakori?
2022. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szokott lenni de inkább este..De napközben rólam érdeklődik meg mindeféléről beszélünk de leginkább az érzéseinkről. Pont azért mert én nem tudom mi legyen ő meg meg akar győzni h bízzak benne és legyek vele.
2022. szept. 18. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Kívánod, és te sem tudod érzel e mást. Akkor miért lenne baj ha csak dugni akar? mit veszithetsz?

Lol.


#1

Irreleváns.

2022. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert tudom hogy mást is érzek. Szerelemnek nem mondanám de nem csak szex lenne. CSak félek h csalódnék benne.
2022. szept. 18. 21:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő elvileg tudja mit érez. H nem csak szexet akar és hogy nagyon bejövök neki nagyon vonzódik hozzám érzelmileg is.
2022. szept. 18. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, ha meg akarod védeni magadat egy csalódástól, akkor tartsd távol magad tőle. Ha viszont kész vagy kockáztatni hogy a végén szomorú leszel, és lehet, hogy csak kihasznál, akkor vágj bele.
2022. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

#6


Valakivel jót dugni miért kihasználás?


Ezzel az erővel a lány használja ki őt, mert nem tudja mit akar, és mégis húzza az agyát/idejét.


Persze aki fél élni, az ezzel az erővel vonuljon be zárdába, és ott nem érhetik emberi érzések és élmények. Jó buli lesz.

2022. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

#7


Az kihasználás, ha azt mondja a csajnak, hogy nem csak a szexet akar vele, aztán dugás után meg kiderül, hogy mégiscsak.


Persze, ha azt mondja hogy csak szexet akar, és a másik fél benne van így, az nem kihasználás.


Ami a kérdezőt illeti, az nem kihasználás, hogy ha nem tudja eldönteni, megbízhat e a srácban, és emiatt fél belemenni a dolgokba, de szeretné is, ezért tépelődik. Az lenne a kihasználás, ha a kérdező tudná, hogy a pasinak nagyon tetszik, ő meg nem érezne semmi különöset iránta, de azért flörtölgetne vele, meg húzná az agyát, és azon tanakodna, hogy belemenjen e valakivel, aki iránt em érez semmit.


Az én szótáramban, értékrendszeremben ezek így vannak, remélem sikerült elmagyaráznom érthetően.

Ami pedig a zárdát illeti, aki sokszor csalódott már az életben, főleg szerelmi téren (vagy is), szerintem érthető, hogy meg akarja kímélni magát még több fájdalomtól és csalódástól.


#6

2022. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt nagyon jól leírtad pont ezt érzem. Nem lenne bajom nekem a "csak szex más semmi"-vel ha egyikünk se érezne semmit a másik irént csak kívánnánk egymást. De a srác azt mondja h ő az után is akar engem h lefeküdtünk és h ne féljek. De néha félreérthető jeleket ad ezért vagyok összezavarodva.
2022. szept. 19. 11:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Plusz én is érzek iránta. Nem szerelmet de nagyon bejön és vonzódok hozzá.
2022. szept. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!