Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem rég estem túl egy szakítás...

Nem rég estem túl egy szakításon, és aztóta minden este ezeket álmodom👇🏻... Miért lehet?

Figyelt kérdés

Éjszaka hugomra keltem fel, hogy ölelget és csitítgat, mert sikítozom álmomban és örjöngök kapálózok. Rémálmaim vannak emellett, ugyanis a szakítás ezer és ezer formáját élem meg minden este. Tegnap este egy csokor virágott vett volt barátom egy másik lánynak és direkt előttem adta oda neki, a házunk előtt. Ott például nagyon sírtam és kiabáltam, hogy "ne csináld, megölöm" (a lányt, de egyébként nem vagyok agresszív.)

Ezeket álmon kívül is kiabáltam sírva tesóim elmondása szerint. Valóban könnyes volt az arcom. Nem is lehettem halk, mert áthallatszott a másik szobába és felkeltettem az alvókat.

Mit tegyek? Kibékülni lehetetlen már, nem lenne egészséges a mi kapcsolatunk. Most is zokogok.

Valakinek van tapasztalata?

16l


2021. márc. 25. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Fel kell dolgoznod valahogy. Veszéld ki barátnőiddel. Keress másik srácot. Ne bánkódj a srác miatt,ha ekkora 💩életü,hogy előttetek ad virágot akkor csak idegesíteni akar. Kitartást!
2021. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aha.

Jön majd jobb, nem ilyen viharos kapcsolattal. Mindig jon jobb. Addig is foglald le magad.

Most egy olyanon készülsz ki, akivel fura volt az egész?

2021. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1, azt álmodta
2021. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt álmodtam... Lehet félreérthető voltam. Én az álmaimat szeretném "elűzni".
2021. márc. 25. 08:37
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Pontosan, mivel ragaszkodok hozzá, mert egy marha vagyok. Meg még tini ő 24 éves ő volt nekem az első minden formában, több mint 1 évig együtt voltunk.

2021. márc. 25. 08:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na. Majd 10 ev mulva meg furabbnak fogod latni hogy egy ennyi idos pasi tinilanyt akar.

Persze ebben a korban csak romantikusnak meg menőnek tűnik, ugy ertve, hogy idosebbnek erzed magad.

Gondoltam, hogy elso. Es ez a legnehezebb. En egy evig rezignáltan éltem utána... zombi voltam. Ezeket meg kell elni, de ha vannak barataid, neken akkor pont nem is volt, legyél velük.

Probalj valami eterelot keresni. En mkst azt csinalom egyeb gondjaimra, vagy bedilizek. Megy a tv egesz nap, hogy legyen hang, menjen vamami, es azért fel fullel is viszu a figyelmemet.

Vagy nezz izgalmas sorozatot, abban a korban en azt se tudtam, keress valami jatekot, ha van geped, de olyat, aminek vege is van, akar retro.


Puzzle, színezés, passzívabb hobbik, ha most mozogni nincs kedved...

De ez egy ideig akkor is most errol fog szolni szerintem. Lassan elmulik.

2021. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hozzátartozik a feldolgozáshoz. Az agyad kombinál álmodban. Én egy időben azt álmodtam elég rendszeresen valamilyen formában, hogy a páromat vissza akarja szerezni az exe, ő meg visszamegy hozzá. Egyszer seprűvel kergettem az exet álmomban. :D És bevallom, még utána is jólesett, ébren. :D

A valóságban persze semmi hasonló nem történt, nem jött vissza az ex, párom se menne vissza hozzá, de egy jó darabig bennem volt ez a félelem. Szóval a lényeg, hogy idővel elmúlik, de csak akkor, ha nem lovallod bele magad, próbálsz nap közben mással foglalkozni, elterelni a figyelmedet. A sírás is hasznos, sokkal jobb, mint ha csak odabent halmozódna a feszültség. Sok erőt kívánok a feldolgozáshoz, túl leszel majd rajta!

2021. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 💓
2021. márc. 25. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én az első szerelem után 3hónapig feketét hordtam, mindig depis zenét hallgattam, sírtam sokat. tényleg elmúlik idővel és más fiúk fognak majd érdekelni. amit a nem alvás miatt tehetsz, az az, h fáraszd ki magad, fuss, bicajozz, de aktívan, h estére jól essen egy tus és bamm be az ágyba. én akkoriban, suli után még 8órát fizikai melóztam, ez azért kicsit extrém. de a lényeg, h a testedzés nagyon jó hormonokat csinál benned, megkönnyebbülsz, plusz a önbizalmat is ad. nem kell model alkat, mindig csak magadhoz képest mérd magad, hogy igen kisírtam magam, de holnap már teszek azért, hogy jobban legyek. én zenét hallgattam sokat, tanultam, meg is lett az eredménye. pasik jönnek mennek, fókuszálj magadra. citromfű teát próbáld ki azért az jó. :)
2021. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!