Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért bizonytalanodtam el?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonytalanodtam el? Félnék a csalódástól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő: elkezdtem randizni egy sráccal, már 3-4 randin vagyunk túl. Nagyon kedves, aranyos srác, udvarias, figyelmes is velem. Nem volt még előttem barátnője, (pedig a külsejével semmi gond, nagyon helyes, jó alakja van) elmondása szerint azért, mert sosem volt nyitott, félénkebb típusú, amit én is észrevettem rajta, de persze tudom, minden ember más és más.


Nekem közel egy éve lezárult egy finoman szólva mérgező kapcsolatom ( a végén vált azzá) és nekem még bennem vannak a sebek. Ami szerintem örökre így lesz, elfelejteni nem fogom, maximum megtanulok együtt élni vele. Mégis van bennem egy fajta: bizonytalanság, hogy mi van ha ő is megbánt? Mi van ha elkezdek kötődni hozzá és majd valami nem lesz jó?

Biztos, hogy ezeket a bizonytalanságokat az előző kapcsolatom generálja, vagyis a benne szerzett tapasztalatok. Legalábbis szerintem. Csak nagyon rossz érzés, hogy itt van egy csupaszív fiú, akivel tényleg lehetne komoly dolog, erre ez a bizonytalanság érzés el akar bizonytalanítani.


Illetve még, hogy a fiúnak nem volt előttem senkije, és bennem van az, hogy mi van ha nem fog ő kezdeményezni bizonyos dolgokban, stb.


Nem kizárt, hogy ezek a dolgok a túlgondolásom folyamata, és csak a belső félelmeim.


Nem tudom, hogy valaki volt e már hasonló helyzetben,mint én, mindenesetre köszönöm előre is a segítő válaszokat. :)


18 L & 18 F



2022. okt. 9. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Normális, hogy így érzel
Idővel jobb lesz :)
Ezt csak te gondolod túl
Szerintem itt más a gond
Nem oké, hogy ezt érzed jelenleg
18 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az élet megy tovább.

A pakliban mindig benne van, hogy egy kapcsolat zátonyra fut.

Ha nem adsz esélyt, arra sem kapsz, hogy egy boldog kapcsolatra találj.

Ha tényleg nem járt senkivel, nem biztos, hogy nem voltak flörtjei, futó kalandjai.


Nincs sok tapasztalata, te kinyithatod, önbizalmat is adsz neki. De arra is van esély, hogy egy későn érő srác aztán szárnyra kap, más élményeket is be akar gyűjteni.

2022. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatot (ha legalább egyik részről van szimpátia) el kell kezdeni. Aztán a sok-sok beszélgetés után kiderül, hogy egy húron pendültök-e, vagy lényeges dolgokban nem mértitek meg egymást. Ha ez utóbbi előjön, akkor ne akarjátok átnevelni a másikat, mert ez eredménytelen lesz és teljes fölöslegesen rámegy az időtök. Ilyenkor békében el kell válni és várni, keresni egy másikat (harmadikat, negyediket...).

Ne félj az új ismeretségtől, de ne azonnal képzeld bele magad a házastársi együttlétbe. Ez a fiú bizonyára vágyik egy kapcsolatra, de sem Te, sem ő még nem tudhatjátok a végét. Ismerkedni kell, sokat beszélgetni bármiről, hiszen az élet is elétek sodor bármit.

2022. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!