Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért bizonytalanodom mindig el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonytalanodom mindig el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő…

A legutóbbi kapcsolatom vége után (8 hónappal később) most megismertem egy fiút. Nagyon kedves nagyon aranyos és udvarias is, jó humora van és törődik velem. Tegnap el is mentem vele randizni, jól éreztem magam, de bennem volt egy kis bizonytalanság, hogy biztos jó e ez így nekem? Kell e ez az egész nekem? Fogalmam sincs miért érzem ezt mert a másik pillanatban meg olyan jól éreztem magam hogy el is tűnt a bizonytalanság.

Nem tudom mi a baj velem, és hogy miért érzem ezt…

A második randiba is beleegyeztem, és fogalmam sincs mit csináljak és hogy mi ez az egész amit érzek.

Hisz vártam, hogy vele talizzak most meg ez az egész hirtelen “eltűnt” ez az izgalom…

Ő már a második ember akinél ezt érzem… és én tényleg örülnék ha működne de közben ez a bizonytalanság érzet elbizonytalanít…

A normális válaszokat köszönöm! :)


18/L



2022. jún. 30. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Ez korosztályos tinilányretardság szindróma. Semmit nem vagy képes eldönteni vagy igazán akarni, és ha igen, végül a homlokegyenest ellentétét csinálod annak amit kéne. Majd kinövöd.
2022. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Nem fogja kinőni, mivel az intelligencia örökölt tulajdonság, ami az ember egész életét végigkíséri. Ugyanez lesz, 30 éves korábban is.


A Kérdező intelligencia szintje maximum 100, azoknál meg normális ez az állapot.

2022. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

Bocsánat, nem maximum 100-ra, hanem inkább maximum 90-re becsülném a Kérdező intelligencia szintjét. Aki esetleg belekötne: az intelligencia azt jelenti, hogy mennyire tud az illető problémákat megoldani. Azon belül van a "fluid intelligencia", amit akkor használunk, ha ismeretlen helyzettel állunk szemben. Szóval a kérdésre a válaszom azért bizonytalanodott el, mert alacsony az intelligencia szintje.


Ettől függetlenül kívánom, hogy a Kérdező gondja megoldódjon.


#2 voltam

2022. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

#2


Ja, igazad lehet, de a kérdező képesnek tűnik eljutni egy olyan tudatállapotba, ahol aktívan mitigálja a saját önszaboltáló hülyeségeit. Ha a tini hormonok kicsit kevésbé rángatják madzagon, simán lehet normális, értékes, jófej csajszi. De valóban vannak akik +10 év és pont itt tartanak.

A kulcs az önreflexió.

2022. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

#4


Hogy reményt adjak a Kérdezőnek:


Létezik egy másik fajta intelligencia, amit kristályosnak nevezünk (ennél több van, de ezt a fluiddal együtt emlegetik)


A kristályos intelligencia a tanult képességeknél használatos. Tehát ha a Kérdező nehezen old meg ismeretlen helyzeteket, de MEGTANULJA kezelni őket, akkor lehet belőle komoly ember.


Ha azonban a kristályossal is gondok vannak, akkor - mondjuk ki - feltehetően 20 év múlva is ugyanez lesz.


A mentális képességek befolyásolják az életünket, ez van.


Én ettől függetlenül minden jót kívánok a Kérdezőnek, és elnézést, ha esetleg megbántottam.


De nem igaz az minden esetben, hogy a fiatalok "kinövik" a komolytalan állapotot. Igen, van aki kinövi. De van, aki nem. Sajnos ez a szomorú valóság.

2022. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Jajj, szálljatok már le róla! Semmi baj nincs ezzel, kérdező. Menj el, és majd meglátod mi sül ki belőle. Az okoskodókkal meg ne foglalkozz, hülyeséget beszélnek.

4 sor után intelligenciaszintet becsülni...

2022. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak félsz a csalódástól és a szakítástól.
2022. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Ilyen fiatalon kiégtél kedves kérdező? Remélem csak átmeneti. Találj egy olyan embert aki (pozitív érzelemben) felperzseli a világod, és hatalmas lángra lobbantja a szíved.


29/F

2022. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Mi fene ez az első 4 válasz?
2022. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akik nem az intelligencia szintemet próbálták felmérni egyből, hanem korrekt normális választ adtak, azoknak köszönöm! :)
2022. jún. 30. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!