Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Stresszes élet érzelmi bizonyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stresszes élet érzelmi bizonytalanodás veszélyben a szerelmi életem nagyon félek ez természetes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Volt már valaki igy ?



10 napot voltam a barátnőmnél sülve főve együtt voltunk , nagyon sok stressz ért engem náluk az apja anyja nagyon sokat veszekedtek vele és nem bírtam nézni nagyon nagy nyomás volt rajtunk féltem tőle hogy rá jönnek hogy voltunk együtt szexuálisan.Haza jöttem itthon is nagy nyomás volt rajtam sok stressz állítólag depressziós lettem komoly szinten.El kezdtem magamnak azt be beszélni hogy már nem szeretem de valóban nagyon szeretem bele vagyok bolondulva nélküle élni nem tudnék nem is tudok másra rá nézni semmi csak is ő rá csak ez a gondolat az őrületbe kerget!Csak ez a sok stressz tönkre tett pánik beteg is voltam annyira depressziós vagyok hogy magamnak be beszélem hogy nem szeretem senkihez nincs kedvem , hangulatingadozasom van , negatívan gondolkozom , rossz kedvem van szomoru vagyok magam szeretnék lenni csökkent szexuális vagy nem kivanom a párom de nagyon nagyon szeretem es nélküle nem is tudom elkepzelni a vilagot sem csak most magányra van szükségem de nem tudom minek ez természetes hogy a sok stressz depresszió miatt vagyok most igy ezek miatt van ez nem akarom elvesziteni mert én abba bele is halnék volt már igy valaki ilyenkor mi a teendő irtak fel nekem a mai nap atarax gyogyszert azt kell most már szednem az segit?



2021. máj. 10. 16:46
 1/6 A kérdező kommentje:

És igen még annyi lenne hogy lesz babánk is velük szeretném le élni az életem!És még annyi lenne nagyon féltékeny tipus voltam régen de 10 nap után hogy haza jöttem és ki mutatta hogy mennyire szeret így már nem vagyok az mert tudom hogy nem csinál semmit sem. Régen annyira féltékeny voltam

Hogy bele gondoltam hogy massal lenne bele halnék , de most nem bele gondolok es fajna de annyira nem parázzok rá talán azért mert tudat alatt megbizok benne teljesen csak saját magamnak be beszélek mindent ?

2021. máj. 10. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Lesz babátok?
2021. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lesz mert nagyon vágyunk rá nagyon.
2021. máj. 10. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen megszállott kötődésed van felé, hogy aztán annak mi az oka és még mik befolyásolják, értelmetlen ilyen távolról boncolgatni, főleg egy random embernek. Menj inkább szakemberhez, mert eléggé tornádó jellegű az érzelmi világod, még ha depresszióról is írsz - össze vagy teljesen zavarodva és sokat pánikolsz.


A gyereket is csak azért akarod, hogy magadhoz láncold a lányt, mert akkor megint egy kicsit biztonságosabbnak éreznéd a helyzetet és hogy nem csalna meg. Csak mondom, hogy babával is simán megcsalnak, ezért nem kell gyereket csinálni. A másik része pedig az, hogy ez a benned lévő érzés mindig csak ideig-óráig lesz stabilabb, aztán megint kaparsz hogy mit csinálhat nélküled (a legrosszabb eshetőségekre gondolva) és muszáj tudnod róla. Jó lenne nem tönkretenni magatokat, beleértve a lányt is és főleg egy gyereket.


Nem bántásból, de aki attól retteg hogy a szülei megtudják voltak-e együtt szexuálisan, az nem csak babára, azaz családra, de még kapcsolatra is teljesen éretlen. Nem ártana kicsit abba belegondolni, hogy kinek mennyire csesz.tek szét az életét 0 alappal a lábatok alatt.


Nyugodj meg, beszélj a szüleiddel és menjetek el szakemberhez terápiára.

2021. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amugy mar nem azert de miert kell ketszer kiírni? En irtam az előbbi, pontosan ugyanez kerdesed alá, és rajtam kivul es csomoan valaszoltak, nagyrészt segítő jelleggel.

Az hogy kiírod mégegyszer az azt jelenti hogy masféle válaszokat, tanácsokat vársz.. vagy nem vagy elégedett a mi tanácsinkkal. Nem szép:(

2021. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ennyitől hogy lehet így kikészülni? Nem hiszem hogy tudod mi az igazi stressz.
2021. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!