Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha fiúk lennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha fiúk lennétek akkor feladnátok ebben az esetben a párkeresést?

Figyelt kérdés

Netes oldalon egy lány sem ír vissza. Élőben megismerek egy lány szintén nem ír vissza. Sosem volt még barátnőm, de már kezdem feladni. Ha vonzó lennék akkor nem csinálnák ezt:(

Ti ha fiúk lennétek és ennyire nem kellenétek a lányoknak akkor feladnátok? Örülsz ebből a szempontból hogy lány vagy?


2022. okt. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és nem is vagyok bányarém. Éppen ezért a közösségiken sokan írnak rám. De tudom, hogy csak a külsőm és a beállított képeim miatt. Próbáltam már itt, gyakorin ismerkedni, mert nem látnak, a személyiségem dominálhatna, de egyik fiú sem ír vissza. Így kissé reménytelennek érzem az egészet, és szomorú, hogy sok embernek ennyire a külső számít. Látod, nem csak a lányok ilyen felszínesek...


18/L

2022. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.: ne aggódj, most menni fog minden. Lesz annyi privátod hogy csak na. Egyébként igen, lehetnél az én szeretőm is. A szöveged jó, ahogy mondod még jó csaj is vagy. Minden adott. :D :D

(Na??? Ez egy kezdeményezés 1-es. Most mit lépsz?)


Kérdező: Tudod régebben nem volt még ennyi chat stb. Akkor is voltak kevésbé menő csávók. Ők azok akik csak sírnak, de nem tesznek ellene. Legyen szöveged = ehhez műveltnek kell lenni, mert kell a szókincs, nem elég a tiktikon olvasgatni a két szavas feliratokat. Legyen humorod = ehhez magabiztosság kell és tapasztalat az életből, hogy tudj honnan meríteni a poénokhoz. Legyen olyan világod amiben te magad jól érzed magad és nem csak sírsz, hogy neked milyen nehéz míg másnak milyen könnyű = másnak sem az, csak ügyesebben takarja el ÉS van olyan terület az életében amiben jónak számít. Pl.: zene, autoszerelés, sport, művészet, tanulás stb. Ahonnan merít önbizalmat.

Te mit teszel meg magadnak? Ne nekem válaszolj... magadnak.

2022. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kettes válaszoló. Egy privát üzenetem se jött:D.
2022. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!