Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Miután végigolvastam az idiótábbnál idiótább kérdéseket ebben a témában, én is írok egyet bele.

Van egy lány, elkezdtem vele ismerkedni, találkoztunk is már. Szép, intelligens, sok a hasonlóság, értékrendben is megvan az egyezés. Egy dolog zavar nagyon, mégpedig, hogy borzasztóan éretlennek érzem (ilyen téren pl pont különbözünk, én komolynak tartom magam, dolgozom, tervezem a jövőt, míg rajta azt érzem, hogy egy kicsit benne ragadt a gyermekkorban). Félre ne értsetek, tök jó, ha valaki tud gyerek lenni ebben a komor világban, de kicsit furcsa, hogy még sose láttam, éreztem, hogy komolyan is tud viselkedni egy helyzetben, ahol kellene.

Ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor a 8-10-es lányok bandáznak, nevetgélnek, borzasztó rövidítéseket használnak. (Lemaradt, hogy 2 évvel vagyok idősebb)

Lehet, hogy én vagyok a begyöpösödött, de érdekel a véleményetek. Jelenleg úgy vagyok, hogy nekem egyelőre ez még nem red flag, most kezdtünk ismerkedni, és tényleg ezen kívül egy főnyeremény a csajszi.

De mégis sokszor átfut az agyamon, hogy nem tudok magam mellett elképzelni egy kislányt. Kövezzetek meg, de szeretem, ha a partnerem hasonló érettségi szinten van, és hasonlóan gondolkodik, mint én.

Szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre, és köszönöm, ha leírjátok. (21F)



2022. dec. 15. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Exem ugyanez volt. (18 volt amikor összejöttünk) Mondom majd változik, de nem… megmaradt a gyerekes viselkedés/felfogás semmi cél csak vagyok, anyu apu eltart minden jó. 5 év alatt nem változott semmit, hiába vagyok én is ez a határozott, építem a jövőmet, előre tervezek fajta, ez nem ragadt rá kicsit sem! Testre hiába jó, ha szellemileg egy gyerek maradt.. Én csak húztam vele az időmet és hátráltatott a dolgaimban.
2022. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy hasonló osztálytársam, akit konkrétan az első barátja "nevelt fel", nagyon sokat változott jó irányba, vagyis nem lehetetlen. Ha minden más oké vele, akkor szerintem megér egy próbát.
2022. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!