Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha a szüleitek nem szeretnék ha nyáron nagyon sokat lennétek a barátotokkal?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék a barátommal minél többet együtt lenni, hiszen távkapcsolatban élünk, így az év többi részén nem tudunk annyit együtt lenni mint nyáron tudnánk majd. Nagyon jóba vagyok barátom anyukájával, nagyon szeret, és mindig várja hogy menjek. De a szüleim már most mondják hogy sokat vagyok ott, stb. és attól tartok hogy nyáron nem lehetek majd annyit a barátommal amennyit szeretnék. Mit tennétek?
2021. ápr. 8. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így nagyon nehéz,ha kiskorú vagy akkor főleg,ulj le anyukadekkal beszélgetni,igazabol mast nem nagyon tudsz tenni,elszökni meg ne szökj el mert az meg nagy bonyodalmakat kelt...
2021. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért mondják, hogy sokat vagy ott, ha távkapcsolatban vagytok?
2021. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezen a hétvegen náluk aludtam mert tavaszi szünet volt, két héttel ezelőtti hetvégén pedig a névnapja volt, és azért aludtam ott, nekik ez a két hét különbbség sok, pedig annyira örülök ha egyáltalán látom...
2021. ápr. 8. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát muszáj lesz hozzászokniukxd

Szerelmes vagy,csak vele akarsz lenni,ez alap.

2021. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, szerinted hogy tudnám náluk elérni hogy megszokják?
2021. ápr. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!