Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ekkora korkülönbség már probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbség már probléma?

Figyelt kérdés
A sulink úgy épül fel, hogy van benne általános iskola és gimnázium is (négyéves). Én nemrég lettem 18, s végzős vagyok. Instán csinálok egy mémoldalt a suliról, csetelni is szoktam másokkal. Egy lánnyal viszont aki suliba jár úgy érzem alakul valami, a baj annyi hogy még csak 14 és nyolcadikas. Furának érzem, hogy míg én már az érettségire készülök ő csak a felvételit írja. Egyébként fejben érett

2023. jan. 14. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%

Nincs benne semmi. Ha összeilletek , akkor sok sikert.

Amúgy hidd el, pár év , Te 20 leszel, ő 16 már nem olyan durva különbség.

Főleg ,ha egy kapcsolatban szerelem, és tisztelet van a másik iránt.

2023. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Képzeld, április elején lesz 15, én pedig december végén múltam 18.

Volt már olyan barátnőm aki bár csak két évvel volt fiatalabb nálam, kilencedikes volt. Évvesztes, s olyan gimiben van, ahol az idegennyelvi tagozaton van egy nulladik év.


Szóval ha engem nem zavarna hogy ő 14 én pedig 18 vagyok, nem írtam volna ki a kérdést, viszont inkább a környezet reakciójától tartok.

2023. jan. 14. 22:01
 13/20 A kérdező kommentje:
Az előzőt #10-nek írtam
2023. jan. 14. 22:02
 14/20 A kérdező kommentje:
#11 szerelemnek még nem mondanám, de kedvelem már. Természetesen fontos, hogy megbeszéljük egymással, ki hol tart érzelmileg, nehogy akaratlanul is ki legyen használva a másik
2023. jan. 14. 22:04
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#12 "viszont inkább a környezet reakciójától tartok" - Nyilván tartasz a környezet reakciójától, hiszen nem normális dolgot csinálsz. Bár, ha az apja nem töri keresztbe a gerinced, akkor más tényező nagyon nem jelent veszélyt.
2023. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Már rögtön pedofil vagyok, vagy mi? Leírhatod bátran
2023. jan. 14. 22:24
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
4 év korkülönbség nem sok ,ha mindkét fél érett testileg,lelkileg.A csajszi hamarosan 15 lesz az egy kicsit segíti a dolgot,de tény ,hogy ha mész a csaj szüleihez akkor gondolni fognak arra,hogy 18 éves fiúnak vannak szexuális igényei és nem csak a lányuk kezét akarja fogni és ez jogos.A korkülönbség miatt ez nem hinném ,hogy lehetne olyan kapcsolat ahol együtt lehetne aludni,szexelni nyugodtan,mert ennyi évesen még nem ezt kéne csinálnia a lánynak a szülei szerint hiszen féltik.Te egy normális fiúnak tűnsz ezért én a helyedben megpróbálnám a randizást, ismerkedést,de a szex az még odébb lesz az tuti.
2023. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen nekem is 18 éves barátom volt. Már 16 vagyok, ő 20, azóta is együtt vagyunk.
2023. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
37%
5. 18 éves nem felnőtt a valóságban !!
2023. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%
#16 Nem pedofil vagy, hanem valószínüleg béna, aki a saját korosztályában képtelen ismerkedni.
2023. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!