Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első sorban Ázsiai srácok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban Ázsiai srácok véleménye érdekelne, de magyarok is írhatnak! Idegesítő akkor egy lány...?

Figyelt kérdés
Idegesítő, ha először csak azért érdeklődik felőletek egy lány, mert ázsiai szármozásúak vagytok? Persze nem úgy értem, hogy csak a külsőtök miatt bír benneteket, hanem úgy, hogy először ez keltette fel a figyelmét bennetek, ez tetszett neki először. (aztán majd a személyiség is, de ahoz meg kell ismerkedni)!

2023. jan. 29. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én lány vagyok, de szerintem azzal, hogy az ázsiai léte felkelti az érdeklődésedet, nincs semmi baj, ez csak a preferenciád, mint másnak a szőke haj, vagy ilyenek
2023. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Oké, nem vagyok ázsiai, és már tini sem, de - nem is igazából idegesítőnek mondanám - kiábrándító, amikor valaki csak valami felszínes jellemzőm miatt akar velem lenni.
2023. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Írta a kérdező, hogy a személyisége miatt tetszene neki, a külső csak felkeltené a figyelmét. 1. voltam.
2023. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez preferencia kérdése. Nyilván egy fajta beszűkült látókörre is utal, de ugyanolyan ízlés, mint pl. hogy egy srác a szőke lányokat szereti.
2023. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem ha ez az ami felkeltette a figyelmét, az nem baj. Mármint, általában így kezdődik a dolog. A másik ember valahogy felkelti a figyelmedet. Ha most valaki csak azért akar veled lenni, mert te x származású vagy, az nincs rendben. Viszont ha az keltette fel a figyelmét, hogy ázsiai vagy, szóval emiatt figyelt fel rád, majd megkedvelt téged, az rendben van szerintem.
2023. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
B@szott kis k*rva vagy, valljuk be. Gondolom elég, ha van pénze, lehet 50 is
2023. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ázsiai haverom, aki azt hiszem valami olyasmit mondott, hogy olyan igazán komoly kapcsolata még nem jött össze weeb lányokból. Nem tűnik olyan világi csajozógépnek, talán inkább valami olyasmi jött le, hogy játékszernek tartják, valaki meg csak ingyen beszélgetőtársat akar magának, de viszonzott párkapcsolat az nem annyira lesz belőlük.


A barátnőm ázsiai, és nem tartom egészségesnek a fetisizálást. Ez mindenkiben jelen van valamennyire. Rajtad áll, hogy ezt mennyire gátlásosan kezeled.

2023. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

/-os vagyok. 3 évig voltam együtt egy ázsiai lánnyal. Ekkora tapasztalata a válaszadók közül nagy eséllyel senkinek sincs. Az ázsiaiak nem szeretik, ha azért ismerkedsz velük, mert ez a perverziód.

Egyedül az jöhet szóba indokként, hogy emberileg tetszik az illető.

Nem simán "bunkóság" ez alapján párt választani, hanem egyenesen beteg, és rasszista is.

2023. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*6-os
2023. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es nek mondom most, hogy alapjáraton nem csak az ázsiai szármozás érdekel bárkiben is. Tetszettek már nekem mások is, (csak mondom, már volt magyar barátnőm is) nem csak az ázsiai szármozást keresem valakiben. Jobban érdekelnek a kulturájuk miatt is és mert szerintem szép szemük van (csak, hogy kitérjek a külső jellemzőkre is egy kicsit). Ráadásul egyszer összehozott a véletlen egy ázsiai sráccal, elkezdtünk bedzélgetni, de minél több idő telt el, annál furábban viselkedett, és ezt nem csak én állítom, hanem vele egy iskolába járók is, hogy elégge paraszt tud lenni. Ha valami nagy ázsiai mániás lennék, sztm kost is vele beszélgetnék, de nem teszem mert a személyisége kiábrándított belőle. Ez szintén így van, mikor magyarokkal ismerkedek. Tehát, hogy mégegyszer megismételjem, engem főképp a személyiség érdekel, a külső csak felkelti a figyelmemet. Csak van néhány rasszista barátom, akik azt mondták, hogy nem vagyok normális, hogy ázsiaiak tetszenek, és elégszer hallgattam tőlük ahoz, hogy el is higyjem, így gondoltam megkérdezek olyanokat is, akiknek talán több közük van ázsiai emberekhez, és, hogy ők, hogy viszonyulnak az ilyenhez.
2023. jan. 29. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!