Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel elkezdett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonameboi kérdése:

Van egy lány, akivel elkezdett szerintem valami alakulni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki elkezdett tetszeni, erröl volt egy másik kérdésem, ahol összefoglaltam a helyzetet, és sok hasznos tanács jött (köszi :D)! Többen is tanácsolták, hogy hívjam el falahova, el is határoztam, de mindig más dolga volt :/

Végül úgy alakult, hogy a ma délelöttöt együtt töltöttük(alapból úgy lett volna hogy 3man leszünk, csak megkértem a 3. valakit hogy had töltsem vele kettesben a napot)! Elmentünk a mammutba, de kiderült hogy nagyon egyikünk sem igazodik ki ott, ezért inkább átmentünk az alleeba. Ott vásárolgattunk, sokat beszélgettünk, kajáltunk, még volt egy óránk, amíg az anyja nem jött érte, (mert messze lakik, és nekem nincs jogsim hogy én vigyem haza (;) nem tudtuk mit csináljunk, én viccböl felhoztam a játszóteret, erre odamentünk :D

ott a mászóka tetején ülve beszélgettünk kb. egy órát, majd visszamentünk a mammutba mert oda ment az anyja, és amíg meg nem jött, az átjáróban ülve beszélgettünk.

Én jól éreztem magam, és láttam rajta hogy ö is, szeretnék egy ilyen együtt lógásos "randit" megint csinálni, csak nem tudom hogyan, szerintetek? Tervezem hogy ha a suli nekünk ugyanakkor végzödik akkor elhívom ebédelni, meg majd közös barátainnkal elmegyünk mozizni, mellé ülök persze, késöbb szeretném elhívni kettesben moziba, csak félek hogy gyors neki, ezért kicsit várok ezzel az ötlettel. Szerintetek most hogyan tovább?



2023. febr. 27. 21:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed, hogy lenne-e kedve moziba (vagy amit szeretnél) menni veled. Nem leszel gyors, ha előtte megkérdezed róla. Hajrá!
2023. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, szerintem ha ő is érez irántad valamit, akkor örülni fog neki.

Sok sikert! :)

2023. febr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beszélgetni hívd el, azt is kettesben. A mozi sem rossz ötlet, de azt csak abban az esetben javaslom, ha utána még van időtök beszélgetni is, nem pedig egyből hazamentek.
2023. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Egy senki._. válasza:
100%
hívd el sétálni valamerre az mindig jó program, úgy tudtok beszélgetni is sokat.. próbálkozz, ha nem jössz be neki úgyis észre fogod venni
2023. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
hetfon pont ezt csinaltuk #4, majd jovoheten elhivom valahova ha nincsen semmi dolga
2023. febr. 28. 18:55
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem már most hívd el, hogy ne kerüljön más program a randi helyére.
2023. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ma tervezem elhívni, csak még nem volt lehetőségem, de az első adandó alkalommal megteszem.
2023. márc. 1. 13:11
 8/32 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, hogy van e programja, írta hogy nincsen, megkérdeztem tőle hogy lenne e kedve valamit csinálni, ezt írta:

Mmmm ja

Hivhatnank meg valakit rajzrol


T^T

2023. márc. 1. 14:34
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
#8 Remélem megírtad, hogy te kettesben gondoltad.
2023. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de utólag már én is bánom. Legközelebb mikor elhívom, megmondom neki hogy kettesben gondolom, de szerintem meg tudom oldani hogy aznap is majd kettesben legyünk :D
2023. márc. 1. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!