Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályba egy gyerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályba egy gyerek elkezdet piszkálni h milyen ronda vagyok Meg stb erre egy lány azt mondta h nyugodjak meg -nekem lesz egy -féleségem meg egy szeretőm ezt miért mondta nekem? a lány aki légyen most juli nagyon bejön

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek miért mondta ? A másik az h egy másik fiú osztály társam elkezdet kerdezgetni h én kibe vagyok szerelmes és ez a juli (aki nem juli csak így könnyeb) rám nézet mosolygót és nevetet meg kicsit feszült volt egy kicsit, szóval elképzelhető h bejöttem neki?
2020. okt. 27. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Elég valószínű , ezek alapján, de azért puhatolózz még kicsit.
2020. okt. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
nekem 11-2 éves korosztálynak tűnsz..
2020. okt. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez miből gondolod utolsó? 😂😅
2020. okt. 27. 08:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jössz be neki. Az amit írtál utoljára az nem feltétlen annak a jele, esetleg tudhatja hogy bejön neked és kellemetlenül érezte magát, hogy mi van, ha benyögöd, hogy ő??

Az első meg lehet amiatt volt, mert ő ilyen, nem akarta hogy piszkáljanak, megbántsanak. Én pasi vagyok, de ha előttem is piszkáltak valakit középsuliban én is mindíg szóltam, hogy hagyjad már. Teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány volt az illető, sőt ha úgy volt oda is mentem az ilyen "elnyomottakhoz" beszélgetni kicsit, hogy ne unatkozzon, meg kevésbé legyen rossz neki a suli. Nyílván nem állhattam ott egész nap mindenki mellett, de mindíg szóltam ha ilyet láttam, hiába nem jött be ezek közül egyik sem.



Ettől független az is lehet, hogy bejössz neki, de ezek a "jelek" bármik lehetnek.

2020. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy úgy értette, hogy a másik srác milyen bunkó, és mivel te nem, ezért neked lesz barátnőd, feleséged. Vagy könnyebb lesz, mint a másik srácnak, mert te normális vagy.

Vagy pedig célzás, hogy tetszel neki.

Az biztos, hogy mindenképpen kedvel valamilyen szinten, bár lehet, hogy csak barátilag, mert különben nem védett volna meg.

2020. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először meg kéne tanulni a helyesírást (normális 10-12 éves sem ír így), mert szörnyű olvasni.
2020. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

El sem hiszem, hogy tényleg vannak olyan emberek, mint a 4-es. Ez most nagyon pozitív csalódás volt.


Egyébként mi történt "julival" és veled vagy most ti is online vagytok?

2021. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!