Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Boltban eladó lányhoz hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boltban eladó lányhoz hogyan menjek oda ha el akarom hívni randizni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá segítséget kérni, majd kérdezel valami olyasmit, hogy pl sokszor láttad már ott korábban, régóta dolgozik-e már ott, szereti-e stb. A többi majd jön.
2023. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 NTBS ***** válasza:
100%
Szia! Munka után meghívhatlak egy kávéra/üdítőre/ ebédre stb.
2023. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es csak egy ilyet nem merek

A lányok nagyrésze egy ilyenre gondolom elküldene

2023. márc. 8. 18:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ha ezt nem mered, akkor nem lesz semmi...
2023. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék el rögtön randira egy idegennel 😅

Inkább egy elérhetőséget kérj, legyen az telefonszám, insta, facebook…

2023. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 olyat szerinted adna?
2023. márc. 9. 06:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
(5 vagyok) Nem tudom, hogy adna-e, mivel nem én vagyok ő. Ha nem próbálod meg, te sem fogod megtudni. Ha ilyet szeretnél csinálni, muszáj lesz összeszedni a bátorságod, mert mi nem tudunk odasétálni hozzá helyetted :D
2023. márc. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
#5 és 7-nek igaza van. Elkéred az elérhetőségét, a többi majd jön.
2023. márc. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Meton ***** válasza:
76%

1. Nézz tükörbe, mert ha magadnak se tetszel, akkor meg se próbáld.

2. Vedd fel vele a kontaktot. Mondjuk kérdezd az áruról, de legyél pozitív. Például nehogy olyat mondj, hogy fonnyadt, inkább hogy friss, zabálni való.

3. Mondj neki valami kedveset, mondjuk szép a szeme, keze, akármije, jó a haja, tetszik az illata, bármi. Ez nem az őszinteségről szól, szóval csak szépet, hazudj bármit, amit úgy gondolod, hogy elhinne. Ha őszinte vagy, akkor véged, nagyon vigyázz.

4. Ha nem rontod el, meló után elhívhatod egy gyors kávéra.

De még egyszer, nem az a lényeg, hogy őszinte legyél, hanem hogy kitaláld a gondolatait. Legyél empatikus.

2023. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Paczalos István ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy munka után megvárhatod, mert tetszik neked, és ha nem siet, meghívnád egy kávéra/forró csokira/vagy bármi ilyesmire. Ha bejössz neki, nem fog ellent mondani.
2023. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!