Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig nem túl tolakodó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig nem túl tolakodó fenntartani a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb hetente összefutok egy üzletben mert ott dolgozik. Úgy értem egymáshoz sem szólunk, csak egymás szemébe szoktunk nézni mélyen, és lehet hogy elkezdtem érezni valamit iránta. Amikor belenézek a szemébe, úgy érzem mintha több percig csak egymást bámulnánk, érzem ahogy próbálja fenntartani a szemkontaktust. Én is legszivesebben egésznap bámulnám a két szemét, és fenntartom vele a szemkontaktust amíg lehet. De egy idő után lehet már elijesztem magamtól.

Mennyi ideig nem túl tolakodó fenntartani egy szemkontaktust? Fiúk! Hogyan csináljam? Ti mit gondoltok?

L



2019. aug. 6. 16:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És hogy derítsem ki, hogy csak azért néz e, mert furcsának talál, vagy mert érdeklődik irántam? Sajnos nem tudom eldönteni...
2019. aug. 6. 16:48
 2/16 anonim válasza:
Bátraké a szerencse! Próbáld meg leszólítani, nem feltétlen rámenősen, hanem például tegyél egy megjegyzést az időjárásra vagy bármi másra, ami beindíthatja beszélgetést. Ha szimpatikus vagy neki, ő is tovább akarja vinni.
2019. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
milyen típusú üzletben dolgozik?
2019. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Auchan
2019. aug. 6. 20:36
 5/16 anonim ***** válasza:
és mosolyogtal?
2019. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Talán mosolyogtam, de zavarban voltam ezért már nem emlékszem.:D Miért?
2019. aug. 6. 21:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de bármeddig és ige. Érdeklődik!!!
2019. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És a szemkontaktus? Nem tolakodó ha nagyon sokáig nézünk egymás szemébe? Emgem nagyon nem zavar, de nem tudom ő mit érez.
2019. aug. 6. 21:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejössz neki, de ha eddig sem lépett, akkor ha tényleg szeretnél tőle valamit, neked kell majd odamenni hozzá. :D
2019. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Annyi a bökkenő, hogy kicsit öreg hozzám. Meg az is lehet hogy barátnője van, mert megtudtam a nevét rákerestem és láttam fent képeket egy nővel. Ezért zavart össze egy kicsit. De annyira jó szemezni vele. És ez őt sem zavarja ahogy látom, de miért nézhet vajon ha van valakije, és ha látja hogy fiatal vagyok?
2019. aug. 6. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!