Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pár óra interneten való...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár óra interneten való beszélgetés után már rögtön találkozni akar személyesen?

Figyelt kérdés
Szóval beszélgettem egy sráccal, személyesen nem ismerem. De amúgy jól elvoltunk a neten keresztül és én ebbe nem gondoltam volna semmi többet. 2 évvel idősebb nálam, már küldött magáról képet is, pedig nem kértem. Azt mondta csak azért, hogy ne teperjen értem feleslegesen, miközben nem jön be nekem... Dee én ezt nem kértem, nem is értem az egészet. Már az elején olyanokat írogatott, hogy kezdek tetszeni neki, a személyiségem, ebből kifolyólag fel akar szedni... már ez lesokkolt, hisz alig tud rólam valamit. De hogy én nagyon szimpatikus vagyok és neki a belső sokkal többet, jobban számít, mint a külső meg ilyenek. Meg írt mást is, aztán felhozta, hogy mit csinálok hétvégén, mert a programom akar lenni. A kérdést látva az ütő megállt bennem. Azt is mondta, hogy megérti ha nekem ez gyors, de szeretne minél több időt tölteni velem. Azt akarta, hogy mindketten menjünk fel Budapestre és találkozzunk ott, vagy ő jön az én városomba (mint kiderült pár órára lakunk egymástól) Ez után leírtam neki, hogy én ezt nem szeretném, beszélgettem vele kb. 2 órát, de ő már velem szeretne lenni és találkozni. Nekem ez tényleg gyors, túl korai és nem tudom hova tenni. Nem értem miért szeretne ilyen hamar találkozni, ennyire kétségbeesetten. Azt hozzátenném, hogy nem tűnik olyannak, aki bármi rosszat tenne, de sosem lehet tudni. Bocsánat, hogy hosszú lett és talán picit katyvasz is, de fogalmam sincs mi ez az egész és hogy hogyan is kéne kezelnem ezt a kialakult szituációt. Ti mit gondoltok, mi lelte a srácot, hogy ennyire rámenős?

2023. ápr. 3. 04:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos benne van a lehetőség, h egy ötvenéves szexuális ragadozó. Csak óvatosan!
2023. ápr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Az is benne van, hogy sokan átverhették, azért akar találkozni, hogy tényleg létezel-e. Élőben jobban kiderül hogy viszonyultok egymáshoz.
2023. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Semmifélekeppen ne találkozz vele még, és ha fogsz akkor is inkább abban a városban ahol laksz, forgalmas helyen és ne mutasd meg neki hol laksz
2023. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%

Nem olvastam el a hosszabb leírást csak a kérdést.


Az normális, hogy látni akar téged, megbizonyosodni hogy tényleg az vagy akinek kiadod magad, de! Valóban érdemes olyan helyen, ahol sok más ember is van, nyílt téren legyen a randi.

2023. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
15%

Én sem olvasom el a kérdés alatt...


Inkább az az abnormális, hogy interneten akarsz közösségi életet élni. Az a normális, ha valaki nem pötyörészni akar, hanem párosban elmenni kajálni, vagy mozizni. Ezt hívják életnek, nem azt, hogy p_csáig vagytok a telefonban.

2023. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%

Miért ismerkedsz ismeretlen emberekkel?

Hogy talált rád?

2023. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Próba szerencse

találkozzatok

2023. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Ne találkozz vele, valószínüleg nem sülne el jól. Nem feltétlen arra gondolok, hogy másnak adja ki magát, de aki egyből fel akar szedni, képeket küld magáról, meg már ilyenkor össze-vissza dícsér, az minden bizonnyal gyors sikert akar, ami általában egy dugást jelent. A másik lehetőség meg az, hogy ìgy próbál magabiztosnak tűnni, de valójában semmi tapasztalata nincs a csajozásban.
2023. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
20%

Látszik hogy még gyerek agyad van. Ne húzd az idejét, mondd meg neki hogy ilyesmikre még alkalmatlan vagy.


Teljesen normális hogy valaki ismerkedni akar, és személyesen találkozni.

Az is, hogy valaki nem akar ismerkedni. Nincs ezzel gond, csak tisztázd.

2023. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
51%
Először telefonom beszélgessetek,és ha meggyőzött, utána lehet találkozni.Én így tennék 50F
2023. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!