Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek? Nagyon izgulok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek? Nagyon izgulok

Figyelt kérdés
Jovoheten megyek első randimra egy egy évvel idősebb fiúval tőlem. Eddig még egyszer sem voltam fiúval így külön kettesben. Moziba fogunk menni, horror filmet fogunk nézni. Mar 4 hónapja bejön nekem, és én is neki, de még csak 2 hete irogatunk es még nem beszéltünk élőben. Nagyon izgulok, hogy mi lesz. Tudtok tippeket adni, pl beszédtéma, hogyan nyugtassam magam, moziban beszéljek e vele stb.. köszönöm előre is
2023. ápr. 28. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, attól megnyugszol!
2023. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mozi kb a leghülyébb hely ahova menni lehet első randira, egy szót nem tudtok szólni egymáshoz, látni se látod mert a filmet nézed…
2023. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na a beszéd témára ha nem izgulsz rá akkor nem lesz semmi baj..minden adódik majd nem kell izgulni.
2023. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A mozi a legborzasztóbb hely ahová első randin lehet menni. Aki kettőtök közül ezt kitalálta, annak facepalm.


Inkább sétáljatok és beszélgessetek.

2023. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem volt első mozis randis élményem. A rossz film miatt egy KATASZTÓFA VOLT! 30/F tini volt csaj, 10 éve volt, azóta is a lehrosszabb randi élményem, és a legjobb csaj is egyben aki randizott velem 😭😭😭
2023. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Abba gondolj bele, hogyha a csajnak tetszel, akkor nem igazán sülhet el rosszul.
2023. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hungarikum_202 ***** válasza:
35%

#6

"Eddig még egyszer sem voltam fiúval"

2023. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 ??
2023. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

#8


A #7-es hozzászóló idézett a kérdésből, és arra utalt vele, hogy a #6-os hozzászóló egy retard, aki még a kérdező nemét sem volt képes felfogni, ami miatt egy teljesen ide nem illő választ adott. Megjegyzem, ha a kérdező fiú lenne, még akkor is hülyeség lenne amit írt. Nem csak a kérdés elolvasni, de értelmes választ írni is lusta volt.

2023. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#8


Ja, és feltételezem te vagy a #6-os. Legalábbis hasonló módon képtelen vagy szavakat, kontextust, és logikát értelmezni. Ritka a nagyonbuta ember, de hát a lakosság 10%-a 80 IQ alatt van, néha bele lehet futni.

2023. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!