Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annyira izgulok randi előtt, hogy itthon még hányok is? Nyugtató?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 11:49
 1/10 A kérdező kommentje:
18/f
2021. máj. 19. 11:50
 2/10 Oxidbogár ***** válasza:
83%

Az izgulás a legtermészetesebb folyamatok egyike,főleg randi előtt.

Talán annyit tudnál tenni, hogy valami lazító tevékenységet csinálnj, amit a saját kedvtelésből csinálsz szabadidődbe.;)

Nyugtató?? Felejtsd el!

De látom, már felnőtt vagy így egy kupica is segít lazítani,DE csak egy! ;)

Hajrá!

2021. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

A randi előtti izgulás egy jó jel, általában csak azok nem izgulnak, akiknek teljesen mindegy, hogy milyen mi fog történni, milyen benyomást kelt majd stb., szóval ez egy természetes reakció a szervezettől.

A hányást nyilván a gyomorideg okozza, és elég nehéz ellene mit tenni, ha még nem tapasztaltad ki, hogy mi képes megnyugtatni téged, de semmiféleképpen se egyél vagy igyál túl sokat előtte, mert annál nagyobb lesz a káosz. (Persze azért ne is éheztesd ki magad, mert az sem jó, ha elgyengülsz.) Nekem relaxációs, légzéskoordinációs gyakorlatok szoktak segíteni ezen kívül.

Az előttem szóló ötlete sem rossz, ha bírod a piát és nem állsz fejre tőle rögtön, akkor egy kupica is segíthet. Azért utána moss fogat... nem biztos, hogy jó pont ha alkohol szagot áraszt a leheleted.

2021. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is küldj le 1-2 felest, vagy egy egész pohár bort, az ellazít egy kicsit, de aztán többet semmiképp, nehogy az legyen, hogy matt részegen bicegsz oda a randizni!
2021. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerooos, bár én nem hánytam de hányingerem volt. Én is nagyon izgulós voltam a legelején. Szerintem a nyugtató nem megoldás, inkább relaxálj kicsit, végezz légző gyakorlatokat vagy gondold végig mégis mi értelme ennyire parázni. Nyugtasd le a tested. Fejben dől el

18/L

2021. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
orvosi pemetefű cukorka. nekem kisiskolás koromban az úszástól volt gyomoridegem, ez a cukorka segített megnyugtatni a gyomromat, így a közérzetem is javult
2021. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2021. máj. 19. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Gondolj arra, ha izgulsz, azzal elrontod a randit, ha nem izgulsz, akkor van rá esély, hogy jól sikerüljön!

Ha mindenképp nyugtatót keresel, akkor a Valeriana gyógynövény alapú, nem olyan drasztikus.

2021. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szakértő kell neked nem barátnő
2021. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy félorával - egy orával hamarabb, és nézz körül a környéken

milyen lehetöségek vannak egy kávéra, süteményre, esetleg jó filmre, ahova elhivhatod. Esetleg egy szál virágot vihetsz Neki, azt mindig szivesen fogadják a lányok. Sok sikert.

2021. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!