Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy néz ki egy randi? Mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy randi? Mire számítsak? Nagyon nagyon izgulok!

Figyelt kérdés

A srác, akibe nagyon nagyon szerelmes vagyok randizni hívott, hogy péntek délután menjek vele korizni és Úristen!!! Még sosem voltam egy sráccal se randizni, ráadás hetedik óta bele vagyok zúgva!! Nagyon nagyon izgulok!!! Mi lesz, ha kínos lesz? Vagy mégsem tetszek majd neki? Nagyon nagyon félek!! :((


16/L



2019. jan. 23. 21:37
 1/6 anonim válasza:
70%
Add önmagad és legyél laza ennyi.
2019. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Gondolj bele, hogy a pali is izgul nem csak te. Nyugi van. Odamész, köszönsz majd onnan megy magától az egész. Fő, hogy őszinte legyél vele. Ismerdmeg jól és legyél nyugodt.

Hajrá🤞

2019. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Körözni mentek ...az jó ,mert a kínos csend nem tud beállni. Van máris egy téma :a kori .

Ha nem tetszenel neki ,akkor nem hívott volna el !!💁 .

Nyugi ,minden oké lesz ,csak figyeld meg ,hogy kérdez-e rólad valamit ,mert akkor tényleg érdekled . Ne csak te kérdezz !!!,😅

Figyeld azt is hogy a kezedet megpróbálja-e fogni ,akkor csak nyugodtan .vagy hogy milyen gyakran próbál hozzád érni ,tudod ezek kissebb jelei ,hogy tetszel neki ....😁


(Amúgy én se randiztam még meg semmi ilyesmi ,szóval amit mondok az nem tuti )


16/L

2019. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!!<33


Mi lesz, ha el fogok esni? Akkor ki fog röhögni és elszurtam?

2019. jan. 24. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Inkább felsegit ,ha kiröhogném akkor csak poénból .

Nem tudod elszurni

2019. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetedik óta ismered, szóval olyan 3 éve. Valaki 1-2 nap ismeretség után randizik, szóval használd ki ezt az előnyt. Add magad és kész. Sok sikert.
2019. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!