Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek? Nagyon izgulok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek? Nagyon izgulok

Figyelt kérdés
Jovoheten megyek első randimra egy egy évvel idősebb fiúval tőlem. Eddig még egyszer sem voltam fiúval így külön kettesben. Moziba fogunk menni, horror filmet fogunk nézni. Mar 4 hónapja bejön nekem, és én is neki, de még csak 2 hete irogatunk es még nem beszéltünk élőben. Nagyon izgulok, hogy mi lesz. Tudtok tippeket adni, pl beszédtéma, hogyan nyugtassam magam, moziban beszéljek e vele stb.. köszönöm előre is
2023. ápr. 28. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 Lehet, hogy a 6os hozzászólás ehhez a kérdéshez nem igazán stimmel, de a lényege ugyanaz. Ha a másiknak tetszel, nem igazán lehet elszúrni a randit. Egyébként, ha már nagyon ki akarjuk javítani azt a választ, akkor ezzel az idézettel kéne: "Jovoheten megyek első randimra egy idősebb fiúval".
2023. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11


Hogy a fenébe ne lehetne? :D Millió randi megy kútba, mert a másik egy idióta, nincs meg a vibe, nem is úgy néz ki élőben, nem adja a jeleket, világnézeti ütközés van, stb.

Az, hogy valaki tetszik, nem jelent semmit. 500 olyan matchem van tinderen aki tetszett de nem jutottunk semmire.

2023. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!