Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi az az életkor, amikor már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az életkor, amikor már komolyan lehet venni az embert, ha kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Sokan körülöttem 14-15 évesen már nyilvánosan felvállalják, de nekem ez korainak tűnik, ti mit gondoltok, ez mennyire gáz?

2023. máj. 7. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
18+
2023. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Komoly kapcsolat még sokaknál 30 évesen sem sincs..ezt csak azért írom mert kb nevetséges az egész. Ilyen 14-5 évesen meg max 2 évig ha együtt vannak, gyerek szerelem (most tök mindegy mit élnek meg) 99% hogy vége lesz..meg alapból még csak most kezdődik az élet nekik, szóval azok nem nevezhetők komolynak..nem tudom gáz e vagy nem...nekem az első komoly kapcsolatom 19 évesen volt, együtt is éltünk meg stb de az is csak 7 hónap volt.


Általában ilyen 25-30 évesen szoktak házasodni legtöbben amúgy...

2023. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A maga szintjén, ha komolynak gondolja, mindenkit komolyan kell venni.
2023. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
mit csinálnak annyi idősen együtt, a matek leckét? vicc
2023. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
99+
2023. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

25 felett


25 alatt a "párkapcsolat" arról szól hogy rendszeres tartós szex ami nem alkalminak vagy összejárásnak van nevezve hanem komoly kapcsolatnak.

2023. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez életkorhoz is van kötve.Egy ovis "párkapcsolat" már akkor komolynak számít ha fogják egymás kezét.Van olyan amikor egy 30 évesnek a kapcsolata se komoly.Ez relatív kinek mi a komoly.
2023. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez embertípus kérdése, nem pedig életkoré. Pl. az unokatesóm 30 évesen már túl van egy váláson, azóta is volt több embere, szóval kapcsolati értelemben abszolút nem egy megbízható személy. Az egyik szaktársam viszont 20 éves és màr 3 éve együtt van a barátjával, szóval ez tényleg az adott embertől függ.
2023. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem (embertől függően) 17-től
febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!