Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Adott egy 17 éves lány és egy 22 éves fiú. 5 év korkülönbség. Látszólag remekül passzolnak, jól kijönnek bár még nem ismerik egymást olyan jól. Hosszú távon működhet köztük a dolog?

17/l



2019. szept. 2. 15:11
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Nem Az ! Mièrt Ne müködne?
2019. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert jelenleg más élethelyzetben vannak. A lány végzős gimnazista, még nem tudja merre tovább, a fiú pedig már dolgozik.
2019. szept. 2. 15:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez annyira ostoba "érv"...

Más élethelyzet.... és?? Annyira kíváncsi lennék, hogy akik ezt hozzák fel állandóan, mégis mit gondolnak, ez miért jelentene akkora baromi nagy hátrányt? Mi az, ami szerintetek lehetetlenné teszi két ember szerelmét abban, hogy egyikük egy iskolában, másikuk meg egy munkahelyen húzza le a napi 8 óráját?

Vagy netán ti azok vagytok, akiknek az aktuális munkán, vagy házi feladaton kívül SEMMI témájuk nincs?

Ha tényleg ez bármi problémát jelentene, szerinted hogy maradnának együtt azok, akik mondjuk "azonos élethelyzetben" kezdték a kapcsolatot, de idővel ez megváltozott? Mondjuk ha mindketten egyetemisták, tegyük fel, hogy 1 év korkülönbséggel. És az egyikük ugyebár előbb végez, és elmegy dolgozni. Egyből megromlik a kapcsolat, szakítás, dráma, mert hát "más az élethelyzet"? Vagy ha mondjuk mindketten dolgoznak, és egyikük így vagy úgy, de tanulni kényszerül? Szakítás, válás, miegymás, mert jaj, más élethelyzetben vagyunk?

Ne haragudj, de ez még ostobább érv a tizenegykét évesek "ő más zenét szeret, szakítsak?" hisztijénél.

2019. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem az, és #3-nak igaza van.

Viszont a gondolkodásmódod miatt én hatszor is meggondolnám, hogy kezdjek-e veled.

2019. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
12%
3 jòl le írta a lènyeget
2019. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Na, azért a 17 és a 22 év között elég nagy különbségek vannak!

Persze ettől még lehet jó is. Ha remekül passzolnak, akkor nem kell beleszólni.

2019. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó.
2019. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 October15 ***** válasza:
100%

Az, bőven. Ettől függetlenül még lehet úgy ahogy működőúképes és úgy ahogy hosszútávú. Személy szerint nekem nem stílusom de tény, hogy ismerek olyan korodbeli csajt aki relatíve jól elvan relatíve hosszú ideje annyi idős csávóval mint én. Kinek mi. Ugyanekkora erővel csúnyán be is lehet szpni szerintem.


27F

2019. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A kapcsolatotok minőségétől függ. Érezteti-e veled hogy ő a "felsőbb rangú" a kapcsolatban vagy tök természetes hogy ő fizet, ha mentek valahova ha neked éppen a szüleid nem adnak pénzt stb.


Én előszőr mindenképpen a szüleimet kérdezném meg, hogy mit gondolnak a dologról mielőtt az lenne hogy belemerültök a dologba ők pedig utána bunkóznak majd vele vagy esetleg akár el is tiltanak.

2019. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!