Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Erdemes lenne megprobalni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne megprobalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

En egy 16 eves lany vagyok.

Nem akarok tul hosszu lenni de nagyon fura helyzetbe vagyok.

Van egy fiu, peti, akivel beszelek egy eve de meg nem talalkoztunk. De nagyon jol kijovunk mindent megbeszelunk stb de en nem erzem azt a mindenek feletti szerelmet. Ami lehet azert van mert nem talalkoztunk meg.

De viszont a napokban megismertem az egyik lany osztalytarsam egyik haverjat, bencet, aki nagyon nagyon cuki es meg lehet is belole valami...

Csak nem tudom h ez fer e petivel vagy nem.

Szoval az lenne a kerdesem, hogy erdemes lenne e bencevel megprobalni vagy ne partoljak el peti mellol?

Elore is koszonom.


2023. máj. 12. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én akivel 2-3 hét alatt nem tudunk találkozni, attól eleve elpártolnék... a legjobb éveidet vágod ki az ablakon egy személytelen online flingért. Nem is értem a kérdést.
2023. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a Petivel, hogy szeretnél összejönni vele.

Ha nemet mond, akkor meg pártolj át a Bencéhez.

2023. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Peti megérdemelne egy első talit.
2023. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

#3


Ha Peti töketlen kezdeményezni, csóró, vagy alkalmatlan a logisztika összerakására, akkor nem érdemel puncit. Egy év tizede alatt el kellett volna jutni idáig, vagy hagyni a manóba. Az élet nem áll meg.

2023. máj. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem biztos hogy Peri hibája. Nekem is van egy olyan női ismerősöm akinek már háromszor felajánlottam a találkozást személyesen mégsem találkoztunk még. Ha csak szórakozik, nem gonsolka komolyan az peh. Kettőn áll a vásár.
2023. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően azt mondanám, hogy Peti is megérdemelne egy esélyt, de egyrészt nem érzel iránta semmi olyat, másrészt egy éve beszélgettek, és ha ennyi idő alatt nem történt semmi konkrét (pl. randira hívás), akkor szerintem nem igazán érdemes opcióként tekinteni rá. Bencét láttad élőben is, van közös ismerősötök (azaz tudsz informálódni), szóval én vele próbálnám meg inkább.
2023. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!