Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akit már régóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit már régóta kinéztem magamnak.. most végre elszánta magát, hogy elhívjon randizni, de tett egy megjegyzést a végén, hogy rövid szoknyát vegyek fel. Szerintetek ezt komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Vagy csak szórakozik? Lehet hallgatok rá.

2023. máj. 15. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%

Ó Andi, Andi, Andi.

Véletlen a randi.

De a meglepetés csak másnap ért,

Amikor kirúgtak a csókodért.


Ó Andi, Andi, Andi.

Én nem vagyok olyan jampi,

Aki felcsíp egy csajt közben mással hajt,

Így okoz fokozott zűrzavart.


Fekete haj, szép szemek,

Rám néznek, tudom elveszek.

Ringó csípő, telt kebel.

Jaj, semmi más nem érdekel.


Ó, Andi, Andi, Andi.

Jaj, Andi, Andi, Andi.

Imádlak, kívánlak,

Megsimogatnám a ... (ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ)

2023. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam volna neki,hogy nem akarok több randit.Valószínűleg csak szexet akar semmi mást.
2023. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

#12


Vagy nem.

Az volt barátnőm, egyetemre készülő lány, a randi előtt parancsot kapott, hogy miniszoknya. Végül a bugyiját is leparancsoltam a randin, és le is feküdtünk. Ő imádta ahogy uralom, én pedig hogy úszik az árral. Gyakorlatilag két héten belül ismerte a családom és a barátaim, pár hónapra rá összeköltöztünk, és évekig együtt voltunk. Szerintem aki számára furcsa a szexuális vágy, az sosem találta még meg a boldogságot, és nem tudja milyen az, ha megvan a hullámhossz.

2023. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategóriás kérdés. Nem tudjuk hány éves a kérdező és a fickója.
2023. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!