Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal kb. 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal kb. 1 hete, ő találkozott mással is, nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete randizunk, tényleg látványosan jól érezte magát, és utána is furcsán utalgatott hogy tetszem neki, meg is beszéltünk egy másodikat most péntekre, de ő időközben találkozott mással is, pedig azt mondta hogy ritkán randizik bárkivel is. Viszont szerintem ez az volt, mert ismerem a srácot, kétlem hogy barátkozási céljai lennének. Persze mondhatjátok, hogy nincs hozzá közöm, de valamennyi még is csak van ha már én várogatom a következőt és ő mással találkozik nem?

2023. máj. 17. 19:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő 18/L én 20/F. :)
2023. máj. 17. 19:43
 2/9 Nonameboi ***** válasza:
96%
Hát lehet hogy a csaj csak barátkozik vele, és nem akar töle semmi többet, és ha te tetszel neki, akkor le fogja koptatni a palit ha közelebb próbál jutni hozzá. Te is utalj furán arra hogy tetszik neked :D
2023. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Veled lebeszélt már egy másodikat is, tiéd az előny, használd ki az alkalmat.
2023. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

A nők mindig hazudnak. “Nem járok el sehova” közben egy discoba kefelik pár pia után. Vagy a tipikus “én nem vagyok olyan” “nekem nem számít” “azt csinálsz amit akarsz”..”nem randizok mással”..stb


Fordítva működnek..szóval szard le inkább.

2023. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
MINDIG? Már elnézést, de nem MINDEGYIK hazudik, vili? Vannak normális és értelmes, ŐSZINTE nők is. Csak ti azokkal nem bántok úgy, ahogy kéne. Tisztelet a kivételnek srácok és lányok közül is mind a hazugság, mind a másikkal való bánással kapcsolatban.
2023. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell feltétlenül minden szavát elhinni a nőknek...


Mint fentebb is írták, az előny nálad, hisz lebeszéltetek egy második időpontot. Ne szúrd el pl féltékenységgel!

2023. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Offolta is a talit, innentől nincs több kérdés. :D
2023. máj. 18. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezt elszúrtad vele úgy néz ki. 🤣
2023. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, volt nekem is olyan hogy mással is elmentem találkozni, sőt, emlékszem 3 emberrel is találkoztam, vègül az akkori barátom mellett kötöttem ki. Csupán azért, mert még veled nem fix a dolog miért ne mehetne mással is? Az is elég rossz, mikor az ember beleéli magát, elutasít másokat közben meg lehet ki se alakul kapcsolat.

Persze, ha nagy a szimpátia én is egy valakivel találkozok, de ha kérdőjeles, simán elmegyek mással is

2023. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!