Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne menteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne menteni a helyzeten? Mintha nem akarna második találkozót.

Figyelt kérdés

Szóval hónapok óta beszélgetek egy lánnyal, huszonévesek vagyunk. Rengeteg a közös tulajdonságaink, közös érdeklődési köreink. Volt egy randink. Ami kb 5 óra volt, szerintem rohadt jól alakult, rengeteget beszélgettünk, sokat nevettünk, jól éreztem magam, valamint ő rajta is látszott, hogy nagyon bejövök neki. Egyáltalán nem volt sietős, nem akart meglógni a randiról, inkább húzta az időt. Én mondtam már több alkalommal, hogy menjünk mert sokára fogunk hazaérni. Puszi meg ölelés volt csak, más nem történt. Azóta is chatelünk ugyan úgy.


Ez úgy két hete volt hétvégén, hogy találkoztunk. Mindkettőnknek csak a hétvége felel meg a találkozásra, következő hétvégére írtam neki, hogy csinálhatnánk ezt vagy azt, de egész nap meg se nézte a beszélgetést. Pénteken reggel írtam neki, bogy találkozzunk, és csak este nyitotta meg a beszélgetést, aztán mondott valamit, hogy most miért nem jó neki. Megfog jönni a mentsruaciója, így nem alkalmas neki. Aztán most következő hétvégére is írtam már neki, hogy csinálhatnánk ezt azt, erre megint nem nézte meg a beszélgetést kb 5 órán keresztül,. Közbe küldtem neki egy videót, plust írtan a videóhoz. Pár óra múlva megnézte, a videóra válaszolt, de a hétvégi programot teljesen figyelmen kívül hagyta, semmi reakció. Egyáltalán nem értem ezt a lányt most. Szerintetek, hogyan lehetne kicsit felturbózni a dolgot? Miért nem lehet kedve hozzá? Olyan program ami mindkettőnket eléggé érdekel. Én csak egy dologra tudok gondolni, hogy más sráccal is beszélget... Aztán mintha ilyen tartalékos lennék most, vagy nem is tudom. Engem se akar elküldeni, de nem is engem akar talán. Mit dobnátok be neki a helyemben?

Arra gondoltam még, hogy a távolság miatt nem akar esetleg belém szeretni, mert tudja, hogy nehéz lenne össze egyeztetni az életünket, mert 1 óra távolságra lakunk egymástól.


2022. jún. 27. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. csak te érezted magad olyan jól a randin :)
2022. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Határozottan jól érezte magát. Ez látszik.
2022. jún. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!