Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik ezért úgy gondoltam elhívom randizni. Összegyűjtöttem egy kis pénzt és eltudnám vinni wellnessezni. Mindenképp szeretnék pár napot vele lenni kettesben azért választottam ezt. Már csak az a kérdés hogy hogyan kérdezzem meg tőle hogy benne lenne e.

Mi a véleményetek erről?



2023. aug. 25. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Így ahogy feltetted a kérdést.
2023. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura lenne szerintem ha első randi, meg úgyhogy nem jártok
2023. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartom jó ötletnek...
2023. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Remélem, hogy ez csak trollkérdés. A lehető legrosszabb, amit tehetsz.


Ha csak egy-kétéjszakás kalandot szeretnél, akkor nem kell wellness, hanem akármi jó, ha pedig komolyat szeretnél, akkor max. első lépést, utalást tegyél, ne ugródeszkázást, mert abból toronyugrásos pofáraesés lesz.


A kapcsolatot szépen, fokozatosan együtt kell építeni lépésről lépésre, nem a csúcson kezdeni.

2023. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon fura es nem jo otlet.


Sima randira, vagy setalni egyet hivd, jeez. Nem is ertem hogy gondoltad.


En eleg ramenos vagyok, es kb az elso randijaim fele szexben vegzodik. De ez meg nekem is magas lenne.

2023. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... és amikor kiderül, már az oda vezető úton, hogy egyáltalán nem olyan, mint amilyennek elképzelted, nem az van, amit elképzeltél, akkor van a nagy kín, hogy akkor hogyan rázd le.

Kiváló ötlet.

2023. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmentek wellnes hétvégére, a srác ebből azt fogja leszűrni h te x ezer forintért fizettél azért, hogy jól összekenjen.
2023. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fizetsz neki, hogy aludjon, egyed, szexeljen veled?

Nem elso randin kell elhivni wellnesezni, hisz meg nem is ismeritek egymast

2023. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is jutott eszedbe, mivan ha utana otthagy teged? Elpazarolnad a penzt
2023. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem az első nap kéne wellnessre hívni. Előbb ismerjétek meg egymást, derüljön ki, hogykölcsönös-e a vonzalom, tényleg szeretnél-e összejönni vele, vagy csak tetszik.

2. fokozatosság

3. inkább a fiú fizessen, vagy ki-ki alapon.


Nem mondom, nekem is van egy nő ismerősöm, aki időnként elhív koncertre, színházba, stb. és ő fizeti az egészet, de ott le is van tisztázva, hogy közöttünk nincs semmi, nem is lesz, az, hogy őt elkísérem egy olyan dologra, ami nem is igazán érdekel, csak szívesség. Neki erre azért van szüksége, mert szorongásos, ill. pánikbeteg, és mellettem biztonságban érzi magát, de az adott dologra nagyon elmenne, de egyedül semmiképpen.


Gondolom, te nem szívességre kéred őt.


Na meg ha azzal indítasz, hogy wellnesst fizetsz neki, akkor később elvárja, hogy mindent fizess, és el van veled.

2023. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!